

Така ситуація може скластися через:
- надмірні навантаження;
- сидячий образ життя, багато фахівців – це офісні працівники;
- через активний спосіб життя постійно виникають мікротравми суглобів;
- систематичне недоліковування хвороб типу ГРВІ.
Великий внесок доклали і зміни в екології навколишнього середовища. Більшість людей намагаються стежити за тим, що вони їдять, але споживати необхідну кількість корисних речовин звичайним шляхом неможливо. Тому при виникненні певних проблем з суглобами слід звернути увагу на біодобавки, які здатні забезпечити організм усім необхідним.
Що таке глюкозамін та хондроїтин
Ці два препарати для більшого позитивного ефекту об’єднуються разом. Але кожен компонент має свою формулу та властивості.
Глюкозамін – це моносахарид, який виробляється клітинами, що входять до складу хрящів. Для нього потрібно всього дві складові: глюкоза та глютамін. Остання ‒ одна з 20 амінокислот, які є обов’язковими для вживання кожного дня. Особливість глюкозаміну полягає в тому, що він використовується виключно для формування хрящової клітини.
Переваги біодобавок та засоби вживання
Вживання глюкозаміну та хондроїтину сприяє зменшенню:
- больового відчуття у суглобах;
- важкості під час ходьби;
- ранкового стану скутості;
- хрусту, який відчувається при виконанні фізичних справ.
Глюкозамін та хондроїтин від Osteo Bi-Flex
Прийом обох речовин значно скорочує час загоєння травм. Вони корисні для людей, які ведуть активний спосіб життя, професійно займаються спортом, особливо бігом, або практикують походи в гори.
Часто виникає питання: як правильно приймати глюкозамін та хондроїтин – разом чи окремо. Справа в тому, що обидва різновиди прийому правильні. Одна речовина доповнює другу та стимулює синтезування її організмом. Тому призначення робляться в залежності від ситуації. Найчастіше рекомендується сумісне вживання.
Прийом біодобавок може призначатися також профілактично людям після 40 років, коли власні сили організму поступово починають зменшуватись.
Протипоказання
Список протипоказань для застосування глюкозаміну та хондроїтину невеликий:
- вагітність та процес лактації;
- наявність алергії на препарат;
- вроджені захворювання, пов’язані з обміном речовин.
Якщо при прийомі препарату з’являться неприємні відчуття в області шлунку, дозу необхідно зменшити або припинити вживання на декілька днів. На цей час почати приймати пробіотики, щоб нормалізувати роботу шлунку.