Общий гороскоп Овен 23 июня

Все, що пов’язано з любов’ю і романтикою, швидше за все, піде добре, якщо ви зіграєте в свої карти правильно, Овен. Подивіться, що ви можете зробити, щоб обгрунтувати свої коливання емоцій. Докладіть усіх зусиль, щоб збалансувати їх. Прийміть практичний підхід і уповільніть. Приєднання до груп людей буде надзвичайно корисним. Виходьте з своєї оболонки і показуйте свою чутливу сторону світу. Він буде дуже вдячний.
Сьогоднішня небесна енергія може вказувати на те, що ви робите одне зауваження занадто особисто, коли це не повинно було бути критикою яким би то не було чином. Ваш останній коханець не зрозумів, наскільки ви насправді чутливі, і припустив, що ви знайдете його забавним. Для того, щоб ці відносини працювали, вам доведеться просвіщати їх про те, що прийнятно, а що ні.
Упакуйте свій обладунок в свій портфель сьогодні, коли ви відправляєтеся на роботу. Керівники можуть бути більш суворими, оцінюючи вашу роботу, тому будьте готові. Намагайтеся не брати що-небудь особисто і пам’ятайте, що це всього лише робота – ви можете піти, коли захочете.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.