Connect
To Top

Стовбурові клітини – секрет збереження молодості

Унікальні біопрепарати на основі гемопоетичних стовбурових клітин пуповинної крові застосовуються в клінічній практиці вже майже чотири десятки років: у світі проведено понад 40000 операцій з їх використанням. Крім високої результативності в лікуванні багатьох важких захворювань стовбурові клітини пуповинної крові мають ще одну велику перевагу: безболісність процедури отримання біологічного матеріалу та відсутність ризиків під час збору пуповинної крові. В майбутньому вона може не тільки стати ліками від хвороб, а й виконати роль справжнього еліксиру молодості.

Від лікування до омолодження

Спочатку стовбурові клітини, виділені з пуповинної крові, застосовувалися в якості трансплантата клітин крові для лікування анемії, лейкозу та інших захворювань системи кровотворення. Але на початку XXI століття пуповинної кров’ю зацікавилися фахівці в галузі регенеративної медицини, які спеціалізуються на відновленні внутрішніх органів, уражених патологічними процесами. Їм вдалося довести, що гемопоетичні стовбурові клітини здатні відновлювати пошкоджені тканини, тоді як фармацевтичні препарати лише усувають симптоми захворювань. Після цього клітинну терапію стали широко використовувати, коли виникала необхідність регенерації тканин внутрішніх органів.

Завдяки активним дослідженням потенціалу пуповинної крові, які проводять вчені всіх розвинених країн, трансплантація виділених з неї стовбурових клітин нині допомагає в лікуванні понад 100 важких захворювань. Крім того, стовбурові клітини знайшли застосування в естетичній медицині та косметології в якості препарату , який чинить омолоджуючий ефект і збільшує тривалість життя.

Як стовбурові клітини впливають на процеси старіння?

Під час досліджень вчені встановили, що для процесу старіння характерно поступове накопичувальне пошкодження структури і функцій стовбурових клітин – це відбувається впродовж усього життя людини. Водночас, якщо підтримати життєздатність стовбурових клітин, наявних в організмі, або замістити їх, ввівши донорські або аутологічні стовбурові клітини пуповинної крові, це уповільнить процеси, пов’язані зі старінням та запобігатиме розвитку вікових захворюваноь Антивікова процедура із введенням стовбурових клітин сприяє омолодженню сполучної тканини і шкіри – завдяки їй зникають або розгладжуються зморшки, підвищується тонус і пружність шкіри, оновлюються судини і м’язи. Перші результати такої терапії пацієнти часто помічають приблизно через тиждень після застосування біопрепарату.

Колись дозволити собі використовувати стовбурові клітини для омолодження могли лише дуже відомі й дуже багаті люди. Нині процедура є більш доступною, особливо для тих, хто подбав про збереження біологічних матеріалів – пуповинної крові та плаценти – при народженні дитини. Адже стовбурові клітини, які зберігає Кріобанк, можна використовувати не тільки для лікування важких захворювань, а й для омолодження, причому скористатися біологічним матеріалом можуть і батьки дитини.Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in ТОП

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов   Бер »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua