Connect
To Top

Ці недорогі декоративні трюки нададуть вам гідну журналу спальню

Найкращий секрет, коли мова заходить про домашній дизайн, полягає в тому, що є способи зробити речі дорогими, не витрачаючи занадто багато грошей.

Якщо ви хочете засинати щоночі і щоранку прокидатися в просторі, який змушує вас відчувати себе розпещеним і гордим, спробуйте ці вісім бюджетних прийомів для створення вашої власної гідної журналу вражаючої спальні.

1. Принесіть зелень

Добре, так що це не дивно, але залучення деякої зелені – це найдешевший спосіб додати миттєвий клас в вашу спальню. Не перестарайтеся; рослина в горщиках або дві повинно бути достатньо, щоб народити ваш простір. Для свіжого котеджу додайте яскраву вазу з квітами на тумбочку.

2. Оновлення свого обладнання.

Використовуйте старі прикраси, щоб додати інтерес до вашої меблів, створивши спеціальне обладнання. Це може бути невеликим дотиком, але унікальне обладнання прокладає довгий шлях в дизайні вашої спальні, і з цим DIY це абсолютно безкоштовно. Виберіть фігури з жирним кольором або деталями.

3. Тримайте чисту палітру

Проста палітра, така як біла, чорна або біла і сіра, дасть вам більше свободи при введенні деталей і акцентів і відразу ж створить ілюзію акуратного простору для плутанини. Навіть в маленькій спальні ця колірна комбінація створить сміливий контраст і лінії, а також зробить ваш декор популярним.

4. Навалом на помітні подушки

Ця ідея легкого декору працює як магія для ліжок та диванів. Використовуйте м’яку гору помітних подушок, щоб додати контраст і барвисті відблиски, не жертвуючи простором або комфортом.

5. Додати красиву спинку ліжка

Немає сумнівів в тому, що велична спинки миттєво сфотографує вашу спальню, але шопінг для одного може перешкодити серйозну вм’ятину в вашому гаманці. Економте гроші, зробивши свій власну гламурну спинку, за допомогою простого у використанні підручника, який допоможе вам створити дорогий вид спальні, який вам потрібен.

6. Повісьте романтичний навіс

Хоча це може здатися трохи надмірним, прекрасний драпірований навіс може перетворити нудну спальню в шикарний готельний номер. Досягайте цього вражаючого поновлення спальні, використовуючи простий, недорогий DIY, щоб ваша спальня виглядала як мільйон доларів.

7. Замініть своє звичайне освітлення

Не варто недооцінювати ефект, який чинить ваш нудний світильник на вашій спальні. Для миттєвого і недорогого виправлення поновіть своє непідробне освітлення з привабливою альтернативою, наприклад, цікавий підвісний світильник або елегантну люстру.

8. Прикрасьте класом

Якщо ви намагаєтеся дати своїй спальні висококласну підтяжку обличчя, переконайтеся, що ваш маленький декор і деталі не працюють проти вас. Створіть стильний мармуровий піднос, щоб відображати ваші речі на марнославстві, столі або тумбочці.Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Інтер'єр

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua