Connect
To Top

Використайте жовтий в своєму інтер’єрі: 9 прикладів

Жовтий – це колір заяви. Використовуйте пучки його, щоб встановити загальний тон вашого будинку, або включити попси відтінку тут і там для елемента веселого подиву.

1. Великий великий жовтий привіт. Збільште свою привабливість, малюючи передні двері жовті або, якщо це занадто сміливо, подумайте про те, щоб підкреслити ваш вхід з приголомшливим квітковим вінком.


2. Жовтий анкер. Деякі з найбільш чудових номерів спроектовані навколо однієї деталі меблів, як вражаючий коханець, який сміливий, але не дуже яскравий.

3. Жовті сидіння. Якщо ви не хочете робити великий шматок жовтої меблів, подумайте над додаванням додаткових перехідних елементів меблів, які працюють з кожною палітрою. Запросіть гостей, щоб їм було зручно.

4. Жовті таблиці акцентів. Цей стіл ручної роботи з п’єдесталу в лимонних краплях (1170 доларів США, KimMarkel.com) виглядає так само, як пляжне скло і призначений для враження ваших гостей.

Якщо не можете знайти цей ідеальний жовтий стіл, пофарбуйте меблі, які у вас вже є. «Miel» компанії Maison Blanche Paint (французьке слово для меду) – це соковитий, кремовий жовтий колір, який додасть масу чарівності вашому коханому столу.

5. Жовті стіни. Розпилювати шар фарби на одну стіну або всю кімнату. Дизайнер інтер’єру Аліса міс Аліса Дизайн в Сан-Франциско використовував прекрасний відтінок жовтого в цьому під’їзді.

6. Жовті шафи. Вам не потрібно купувати нові кухонні шафи – намалюйте свої нинішні шафи! «Перетворення Oakleaf – це невдалий жовтий колір», – говорить Ді Шлотер для PPG Voice of Color. Тут він використовується для зсуву темних тонів червоної цегли і чорних приладів.

7. Жовті твори мистецтва. Жовте оформлення приверне погляд, незалежно від того, що ще знаходиться в кімнаті.

8. Жовтий текстиль. Minted.com crowdsources приголомшливі проекти від спільноти художників. Замовте свіжу жовту тканину по двору і використовуйте її для чого завгодно – подушки, штори, постільні речі та багато іншого.

9. Жовтий декор. Не соромтеся додавати відтінок жовтого в будь-яку кімнату вашого будинку – вона доповнює майже будь-яку колірну схему. Розглянемо просту настільну лампу, практичний складаний стілець або фанки-годинник.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Інтер'єр

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua