Connect
To Top

Аксесуари з пляшок з-під вина

Я люблю вино; є кілька речей, які краще, ніж згорнувшись на дивані і насолоджуючись келихом або двома. У рідкісних випадках я задавався питанням, що я можу зробити з порожньою пляшкою або пробкою, можливо, пересортувати її в щось, що може допомогти мені по дому.

Однак, як мені здається, я не самотній у тому, що мені цікаво, чи є нові нові можливості для того, що залишилося після того, як я насолоджувався одним з моїх улюблених напоїв. Ясно, що є деякі творчі уми, які заново винайшли залишки. Деякі з винаходів безумовно допоможуть навколо будинку, але інші, є чисто художніми творами. Дивлячись на деякі інші твори, я задаюся питанням, чи подружуся я з кимось, хто може нагріти скло, щоб перевернути і повернути скло.

Спробуйте деякі з цих охайних ідей будинку.

1. Ложка відпочинку

Можливо, вам доведеться дати цю ідею своєму місцевому реміснику, який працює з склом, що плавиться або володіє піччю. Пляшка розплавляється в формі на плоску поверхню, щоб закласти кулінарію або сервіровки ложки.

2. Магнітний плантатор

Це найсимпатичніший магнітний плантатор. Міні-сівалка з суккулентними рослинами. Сукулентним рослинам потрібно дуже мало води для життя.

3. Пляшки з оливкового масла і оцту

Як тільки пляшка, завжди пляшка. Дайте вашій пляшці бажаний дизайн. Не соромтеся, тримайтеся. Дайте їм нове життя.

4. Роуд декоративні пляшки

Це великий центр для вашої внутрішніх або зовнішніх меблів. Знайдіть унікальну пляшку вина, щоб створити цей морський гідний дисплей. Модний шар, мотузка або джут, пістолет для клею, що клеять палички і багато скручування будуть потрібні.

5. Коробка для намиста з пробки для вина

Стрічка, гачки і клей є передумовою для цього власника ювелірних виробів.

6. Органайзер

Місцевий бізнес по плавлення скла може перетворити вашу стару пляшку вина в елегантний органайзер.

7. Килимок для ванної

Цей килимок для ванної виглядає трохи тропічним. Для завершення цього DIY потрібно клей-пістолет, клейові палички, матовий лайнер, близько 175 пробок і багато терпіння.

8. Годівниця для птахів

Весна не за горами. Годівниця для птахів є прекрасним доповненням до будь-якого заднього двору. Ви можете використовувати регенеровану деревину і гачки, щоб повісити цей чудовий фідер.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Інтер'єр

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua