Це ознаки того, що ваші довгострокові відносини пора припинити

Довгострокові відносини розходяться багато в чому. Коли ви були з людиною протягом довгого часу, ви створили життя з ними і життя навколо них. Думка про те, щоб піти від цього життя, може бути складною. Але не дозволяйте страху попрощатися або робити зміни, що стежать за вами від реальності, що ви незадоволені.

  • Ви відмовилися від інших можливостей у своїй кар’єрі, знайомствах або дружбу, і їм нема чого дійсно показувати.

«Ви озираєтеся назад на своє життя і розумієте, що ні дотримуєтеся деяких речей, які вам потрібно (можливо, навчання, кар’єри, фізичних вправ або хобі), але, як правило, залишаються з речами, які менш виконуються. Цей стиль мислення і акторської майстерності може стати настільки автоматичним, що в іншому випадку він помиляється, – пояснює Коулман. Якщо ви відчуваєте, що ви пропустили життя заради ваших відносин з нікчемними, прийшов час назвати це припиненням, перш ніж ви пропустите ще більше.

  • Ви залишаєтеся з неправильних причин.

Багато людей залишаються в стосунках задовго до закінчення терміну дії з причин, які не мають ніякого відношення до того, що вони отримують з відносин. «Ти залишаєшся з ними, тому що ти в такому віці, коли повинен одружитися? Тому що всі твої друзі зайняті? Тому що ви не можете знайти когось ще? Якщо це ваші основні мотиви, а не фактичне задоволення відносин, то, можливо, пора йти », – каже Беннетт. Зруйнувати речі важко, коли у вас є ті ж самі друзі або ви, як ваше життя разом, але якщо вам це дійсно не подобаються і не подобаються людина, з якою ви працюєте, ви не отримуєте того, що повинно бути в ваших стосунках.

  • Ніхто з вас нічого не планує.

Щоб відносини були успішними, люди повинні докласти зусиль. «Якщо тільки один з вас, або ніхто з вас, не докладає зусиль, щоб насправді планувати, як і коли ви проводите час разом, ви повинні бути обережні. Багато відносини не вибухають в захоплюючій манері, вони просто зникають », – пояснює фахівець знайомств Джеймс Андерсон.

  • Чи існує двозначність щодо планів на майбутнє.

«Ваш партнер, який колись був легко пов’язаний з певними планами на майбутнє з вами, такими як поїздки, квитки на заходи, сімейні збори і ще одне весільне запрошення, тепер дає нам можливість почекати і подивитися, може бути, ми зможемо це зробити або поговоримо про це більш пізній підхід », – каже Уілдінг. Вони можуть навмисно дистанціюватися.

  • Глибоко всередині ви відчуваєте, що вам потрібно піти.

Ваша підсвідомість знає, коли щось не так, але ви повинні бути налаштовані на нього і в хорошому місці з самим собою, щоб отримувати і діяти за повідомленням. «Багато людей вибирають раціоналізовані об’їзд з попереджуючого повідомлення, щоб не відчувати біль, – пояснює Уілдінг. «Але це просто затримує процес загоєння, створюючи ще більш незручну напруженість з плином часу, в той час як ви продовжуєте вкладати свою енергію і емоції в відносини, які скорочуються».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.