5 ознак, що ваші довгострокові відносини ламаються

Коли ви зустрічаєтеся з кимось роками, природна прогресія для більшості пар полягає в тому, щоб одружитися. Звичайно, є багато відносин, коли пари вирішують, що вони не хочуть робити свою любов офіційною, але коли ви вирішуєте не одружуватися і не залишатися партнерами по життю, це рішення, з яким обидва людини збираються разом. Якщо ви були у відносинах з кимось протягом декількох років, чекаючи, що одного разу вийдете заміж, але, схоже, щось не спрямоване таким чином, коли настав час рухатися далі?

Довгострокові відносини можуть бути важкими, особливо якщо ви вклали стільки часу з кимось, але відчуваєте, що перебуваєте на колесі хом’яка. Тому, щоб допомогти вам перестати дивитися, як колесо йде обертом, ось 10 знаків, цей час піти від ваших довгострокових відносин.

1. Ви завжди робите виправдання, чому ви зупинилися.

«Він не такий уже й поганий … У неї є свої сильні сторони … Це звичайні заяви, які я чую від клієнтів», – говорить експерт із взаємин Девід Беннет. «Те, що вони зазвичай говорять мені, це те, що вони знають, що відносини закінчені, але не можуть протистояти цьому. Якщо у вас є фундаментальні відмінності в цінності або просто не ладите, ви, ймовірно, будете виправдовувати свої невдалі стосунки ». Коли у вас виникають сумніви, але вони не готові піти, природно, спробувати переконати що ви зупинилися не просто так.

2. Ви оцінюєте відносини тільки з минулого і майбутньої перспективи.

«Ви покладаєтеся на спогади про минулі моментах або фантазіях про потенційних майбутніх моментах зі своїм партнером, щоб визначити свою стабільність і щастя в стосунках, а не оцінювати відносини в його більш сучасний статус», – пояснює Джен Уайлінг, тренер по відносинам і автор книги « Steal His »Серце, Спаси своє життя (просто не в такому порядку).

3. Погане переважує хороше.

Деякі люди прокидаються щодня, сердячись на своїх партнерів, обурюючись думкою про їх залучення. «Іноді у них буде хороший момент, який змусить їх на мить забути щоденне, регулярне обурення. Якщо так чинять ваші відносини, вам потрібно прийняти рішення: або отримати допомогу, або змусити її працювати, або зрозуміти, що, ймовірно, пора йти », – каже Беннетт.

4. Вони сказали, що не хочуть рухатися вперед.

Він / вона прямо або побічно сказав вам, що шлюб не те, що вони хочуть, але ви все ще тримаєте мислення про те, що можете змінити свою думку. Коли хтось говорить, що вони не зацікавлені в шлюбі, вірте їм. «Якщо у вас є особистість людини, то ви, ймовірно, були в ситуаціях, коли ви давали і давали, але не поверталися. Ця особистість змушує вас відкласти в сторону то, що ви дійсно хочете, думайте, відчуваєте або маєте потребу у взаєминах », – пояснює психолог і автор, доктор Пол Коулман. Як ви розумієте, саме так ви дієте в стосунках, прийшов час ходити.

5. У нього завжди є причина не розвивати відносини.

Причини, які дає ваш партнер, можуть здатися звуковими, але суть в тому, що нічого не змінюється. «Це повинно бути пріоритетом для просування відносин, якщо це те, що ви дійсно хочете», – каже Коулман. «Між тим, ви говорите собі, що можете рухатися далі, якщо тільки (ви не любили його / її, ви не володіли власністю разом, ви відчували себе більш впевненими в собі). Це ваші страхи, які утримують вас, а не любов або мудрість ».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.