5 фраз, які люди чоловіки люблять чути

Ми всі знаємо, що всі люди не однакові і кожен має свої смаки і атракціони. Але є деякі речі, які є універсальними. Ось чому ми підготували, що хлопці дійсно люблять чути від жінок.

1. Я відчуваю себе так безпечно навколо вас.

Ми, чоловіки, хочемо відчувати себе лицарем у сяючих обладунках. Тому, коли ви говорите нам, що відчуваєте себе захищеними навколо нас, ми відразу відчуваємо, що ви жінка, з якою ми хочемо бути поруч.

2. Покажіть захоплення рисами, які не всі бачать в ньому.

Якщо ви помітите, що він добрий, навіть якщо йому не потрібно, скажіть це йому. «Мені подобається, який ти добрий, навіть коли ніхто не дивиться». Те, що він тепер розуміє, – це те, що ти бачиш в ньому краще. Не тільки на поверхні, але і на більш глибокому рівні.

3. Комплімент його стилю, а не його зовнішність.

Ні, це не означає, що нам не подобаються чоловіки, яким подобається наша зовнішність. Але подумайте про це, він вибрав свій стиль. Тому, коли ви говорите йому: «Мені дуже подобається, як ви одягаєтеся. Ваш стиль такий класний ». У цей момент ви хвалите рішення, яке він зробив про свій імідж.

4. Покажіть, як ви вірите в нього.

Наступного разу, коли у нього є виклик або щось особливо важке в роботі, скажіть йому: «Я знаю, що ви можете це зробити. Ви зможете впоратися з цим. Ви можете мати справу з усім». Коли ви це говорите, ви показуєте йому, що ви той, хто дійсно бачить свій потенціал і може стати його найбільшим чемпіоном.

5. Просити хлопця за послугу.

І ви можете зробити це з кимось, з ким ви тільки що познайомилися. Ви можете бути в кафе, вистачає кави для вас і ваших друзів, і звернутися до хлопця поруч з вами і сказати: «Я міг би з вашою допомогою щось використовувати. Могли б ви взяти куртку протягом двох секунд, поки я віддаю їх моїм друзям? »У той момент, хоча ви той, хто підійшов до нього, він відчуває, що робить для вас доброту, яка грає на його лицарські інстинкти.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.