Ідеї для весілля, яке відбувається поблизу пляжу і не тільки

Shabby Chic

Якщо ви не хочете прикрашати морську тему, спробуйте піти на потерту шикарну і прикрашену вінтажними прикрасами. Довіртеся нам, це виглядає приголомшливо для пляжних церемоній!

Взуття додатково

Ніхто не хоче носити підбори на піску. Не ставте своїх жіночих гостей через це. Замість цього дайте їм можливість ходити босоніж по піску.

Пісочний орнамент

Це трохи паскудна, але робить великий сувенір! Візьміть трохи піску з вашого весілля або медового місяця і збережіть його для свого першого різдвяного орнаменту в якості подружньої пари.

Надані шанувальники

Якщо у вас весілля на пляжі в спекотний день, потрібні вболівальники. Можливо, додайте один на кожен стілець, щоб кожен гість автоматично мав свої власні.

Кулер

Будьте винахідливі і тримайте свої напої в прохолоді. Просто заповніть каяк або каное льодом і вуаля!

Тропічні запрошення

Дайте вашим весільним запрошеннями деякий спалах, додавши зображення природи на внутрішній стороні конвертів. Ви можете використовувати пальмове листя або різні квіти!

«Тільки що одружився» Пляжний прапор

Ти на пляжі! Забудьте все бляшані банки, прив’язані до автомобільного бамперу. Замість цього уявіть, що ви їдете на велосипеді, побудованому для двох чоловік з вимпелом «Just Married».

Морські пейзажі

Якщо не тераріуми, одягни свої столи зі скульптурними раковинами і кораловими шматками. Використовуйте великі раковини і раковини murex, орхідеї каттлеї, більш дрібні раковини марліну, свічку і пофарбовані гілки манзаніти.

Seascape Centerpieces

Природні серветки

Додайте невелику гілку поверх кожної згорнутої серветки для океанської теми.

Парашутні сидіння

Будьте веселі з вашими сидіннями! Використовуйте ці яскраві парасольки, щоб призначити місця.

Небесні ліхтарі

Кінець ночі з прекрасними ліхтарями, які ви запалюєте і плаваєте в небо! Небесні ліхтарі призначені для того, щоб принести удачу, і вони відмінно підходять для ваших весільних фотографій!

Гостьова книга Anchor

Якщо немає повідомлень в пляшці, тоді всі ваші гості підпишуть один великий дерев’яний якір, коли вони прибудуть. Якоря – символ любові, яка завжди буде полягати.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.