Зробіть ці аксесуари для волосся самі

Літо, і це зазвичай означає гарячі і пітні дні. Для дам з повним набором волосся іноді це може бути боротьба. Ви хочете, щоб ваше волосся виглядалоо симпатично, щоб відповідати вашому симпатичному річному спорядженню, але, на жаль, ви завжди просто пов’язуєте своє волосся. Важко, коли ваше волосся насправді змушує вас потіти і незручно спекотніше, ніж ви повинні бути.

Який найкращий спосіб вберегти волосся, ніж за допомогою деяких милих зачісок для волосся, які ви можете зробити самостійно. Тримайте своє волосся на місці і одночасно поєднуйте загальний вигляд!

1. Спайк Барретт

Приклейте намистини різного розміру до затвору, щоб він зробив форму перевернутого трикутника. Цей унікальний вид з додаванням поп-музики в будь-який з ваших нарядів.

2. Кварц-Барретт

Приправте простий Баррет, додавши до них блискучі кристали і кварцові шматочки! Просто наклейте їх, і вам добре піти з новою унікальною постаттю для волосся.

3. Вишивка

Додайте симпатичні кольори за вашим вибором до свого волосся, обернувши гребінець для волосся в вишивальну нитку за вашим вибором. Зробіть різні кольори для більш забавного вигляду.

4. Вінок

Що таке виріб для волосся без квіткової корони? Використовуйте виноградну лозу в якості основи, а потім прикріпіть свої квіти до квіткової стрічці. Pro tip: щоб він виглядав більш повним, додайте багато зелені.

5. Візерункові затискачі для волосся

Робіть затискачі для волосся у всіх ваших улюблених візерунках! Просто знайдіть шматочки всієї вашого улюбленого паперу з малюнком і використовуйте модний мотив, щоб приклеїти його до простих кліпсів для волосся.

6. Двостороння тканина

Це 2-в-1! Зробіть двосторонню головну пов’язку, щоб у вас було дві різні моделі на кожній стороні. Таким чином, ви можете вибрати, який з них ви хочете.

7. Шпилька для волосся

Якщо ви ніколи не набрали шпильки, цей зажим для волосся буде для вас. Просто приклейте шпильки до порожньої заготівлі, а потім розпорошіть їх кольором, який ви хочете, щоб вони були потім.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.