Використовуйте старі речі, щоб оформити будинок

Замовлення з інтернет-магазинів

Ви зазвичай замовляєте багато з інтернет-магазинів? Ми не звинувачуємо вас. Але перш ніж викинути всі ці коробки, ви повинні зберегти хоча б один для наступного проекту.

Ви можете перетворити цей ящик з інтернет-магазину в ящик для зберігання.

Спочатку відріжте шматки коробки. Потім оберніть його джгутом або мотузкою і приклейте його по дорозі. Як тільки ви закінчите, вирівняйте коробку з білою тканиною і вуаля! Ви можете використовувати його як симпатичний ящик для зберігання у ванній кімнаті.

Банки для кави

Якщо ви п’єте каву, ви, ймовірно, проходите через свої кавові каністри, як ніщо. Однак у цих каністр виявилося більше однієї мети – містити кавові зерна!

Перш ніж викинути їх, ви можете перевернути банки з кави в плантатори.

Нанесіть свіжий шар фарби на банки і додайте текстуровану обробку. Перш ніж ви це дізнаєтеся, у вас буде відмінний декоративний горщик прямо перед вами! Помістіть його в будь-якому місці вашого будинку, де потрібно трохи більше зелені.

Вішалки для одягу

Багато одягу означає багато одягу. Однак, як тільки ви очистите свою шафу, ви залишитеся з купою вішалок. Перш ніж відкласти їх на зберігання, ви можете зробити щось ще!

Переверніть дерев’яну вішалку для брюк, щоб створити держатель для вашої кухні.

Подумайте про те, яке додатковий простір ви отримаєте! Тепер ваші рецепти не будуть у всьому цьому потенційному просторі-лічильнику, і вони будуть без бризок! Просто додайте кліп на вішалку і повісьте вішалку на одній з ручок шафи.

Сумки для одягу – наволочки

Чи є додаткові наволочки на складі? Включіть їх у додаткових організаторів шафи, використовуючи їх в якості мішків для одягу! Просто надіньте їх на вішалки, і вам буде добре.

Саморобний ароматизований розсыювач

Скористайтеся лимонними і апельсиновими шкірками і кінцями свіжих трав, щоб створити ароматичні приправи. Потім ви можете використовувати ці приправи для ароматичного саморобного дифузора ароматичної палички! Це буде тримати кімнату в будинку чудовою.

Перевернута дверна ручка Vintage

Є одна з цих крутих старовинних дверних ручок, що висять навколо? Переверніть його в цей антикварний тричмач для фотографій! Просто використовуйте клей для прикріплення кліпу до ручки.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.