Як оформити святково приміщення до Дня подяки?

Увімкніть дерево в свій будинок в цей День подяки!

Це може здатися трохи більш драматичним, але повний дерев’яною колодою фактично стане відмінним центральним елементом. З’єднайте його з деяким осіннім листям, шишками і міні-гарбузами!

Покрийте деякі штучні фрукти мідним листям для декору, які ви можете використовувати рік за роком.

Для цієї фотографії використовувалися штучні гранати, але ви можете використовувати будь-які підроблені фрукти, які ви хочете. Обов’язково вставте дерев’яні шампури в плоди перед нанесенням мідного листа для більш легкого нанесення і сушіння.

Створіть гарний вінок з кукурудзяного лушпиння.

Використовуйте пістолет для гарячого клею для обгортання і прикріплення кукурудзяного лушпиння до солом’яного вінка діаметром 18 дюймів. Як тільки ви закінчите, використовуйте золоту акрилову фарбу, щоб намалювати кінчики лушпиння для завершеного вигляду.

Якщо ви хочете альтернативу класичному дверному вінку, спробуйте вітати своїх гостей святкової дошкою.

Ви можете придбати дошку або створити свою власну. Просто намалюйте внутрішню частину старого підношення з фарбою дошки, і все готово! Прикрасьте дошку гіркими ягодами і осінніми гілками / листям, щоб завершити сезонний вид.

Увімкніть дитячий стіл в святковий декор.

Створіть круту і забавну скатертину для дитячого столу з крафт-паперу. Використовуйте чорний маркер, щоб викреслити настройки таблиці. Надайте олівці в теракотових горщиках для остаточного контакту. Таким чином, вони можуть залучити бажання своїх сердець, насолоджуючись їжею.

Будьте хитрі з вашими власниками серветок!

Використовуйте картон в якості серветок і друкуйте свої власні повідомлення на них, щоб персоналізувати їх! Пробийте отвори на обох сторонах, як тільки ви закінчите прокручувати стрічки.

Створіть примхливу атмосферу в вашому домі з цими яскравими світильниками.

Помістивши свічки в вантажні коробки, ви створюєте мерехтливий світловий дисплей. Замість того, щоб використовувати справжні свічки, використовуйте світлодіодні обітниці, щоб металеві терки не стає занадто гарячими для дотику.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.