Декоративні ідеї до Дня подяки

Святкування Дня подяки є приємним і ви знаєте, що це означає: настав час на бенкет! І якщо ви приймаєте святкову вечерю в цьому році, ви повинні додати до свого дому декор подяки, щоб створити більш святкову обстановку! У нас є декілька ідей, які опоможуть зробити свято. Використайте їх і ви побачити, наскільки стане атмосферніше. Всі ці ідеї є недорогими і цікавими.

1. Створіть подячну банку для ваших гостей.

Надайте палички і маркер для кожного з ваших гостей, щоб записати те, за що вони вдячні. Ви також можете надати невеликі шматочки паперу в якості альтернативи. Не забудьте про посудину, коли вони будуть їх складати.

2. Перетворіть кілька міні-гарбузів в центральні частині.

Ви можете використовувати помаранчеві, білі, зелені, справжні або підроблені гарбузи! Якщо ви віддаєте перевагу білому гарбузововому виду, але його немає, ви також можете його намалювати.

3. Створіть гірлянду із соснових шишок і дерев’яних намистин.

Ця гірлянда принесе вам земну кулю, яка ідеально підходить для Дня подяки. Все, що вам потрібно, щоб зробити гірлянду, це мотузка або шпагат, соснові шишки, дерев’яні намистини, ножиці і пістолет для гарячого клею.

4. Їжте обідній стіл.

Оберніть обідній посуд в джут або мішковину, щоб відтворити цю симпатичну осінню естетику. Ви можете додати осіннє листя для додаткового декору.

5. Заповніть вазу плаваючими яблучними свічками.

Це ідеальне прикраса передніх дверей. Просто виріжте отвір в вершинах декількох яблук ножем. Після того, як ви закінчите, використовуйте свердло з лопатою для закріплення головок у верхній частині яблук.

6. Фільтр світла є красивим на столі з цим центральним елементом.

Оберніть зв’язку мідного дроту разом, щоб сформувати порожнисті гарбузи. Після того, як ви закінчите, ви можете помістити міні-свічку всередину для ефірного вигляду.

7. Переверніть кілька порожніх пляшок вина для вашого святкового декору.

Висловіть слово «дякую» на порожніх пляшках вина і наповніть їх пшеницею або квітами. Вони відмінно підійдуть на мантії або навіть на передньому ганку!

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.