Перетворіть свій смітник на скарб з цими розумними проектами

Багато людей помилково викидають предмети в той момент, коли вони пошкоджені. Просто тому, що щось порушено, це не означає, що воно більше не придатне для використання. Є так багато проектів, які пересортіруют всі ці зламані предмети в нові і кращі речі.

Крім того, якщо ви є типом для накопичення великої кількості ваших речей, багато з цих проектів безумовно будуть вам корисні. Навіщо зберігати пошкоджені предмети на складі, коли ви можете перетворити їх в те, що ви дійсно можете використовувати?

Відкрита крижана скриня

Зламані холодильники можуть здатися безнадійними, але їх можна фактично перетворити в надвірню крижану скриню. Можливо, вам знадобиться професійна допомога для видалення всіх електричних деталей.

Дошка оголошень

Чи плануєте ви отримати нове ліжко? Якщо так, використовуйте свої старі пружини для матраців, щоб створити класну і корисну дошку оголошень. Це проект, який ви можете налаштувати, як хочете.

Вінілові пластинки

У вас є старі вінілові платівки, які занадто подряпані для роботи? Замість того, щоб кидати їх, спробуйте перетворити їх в ці прохолодні книжки, нагрів, а потім згинаючи нижню частину записів!

Незвичайний сервірувальний лоток

У вас є антикварні рамки для картин, для якої ви не використовуєте? Перетворіть його в незвичайний сервірувальний підніс! Чим більше антикварних рамок, тим краще.

Організатори компакт-дисків

Пам’ятайте час, коли ми спалювали все з комп’ютерних файлів на музику на компакт-диски? Якщо ви коли-небудь купили компакт-диски, ви, швидше за все, отримали один з цих компакт-дисків. Перетворіть їх в зручні організатори для ваших кабелів!

Міні холодильник

Ваш міні-холодильник вийшов з ужитку? Перед тим, як прийняти рішення викинути його, замість цього перетворите його в стійку для телевізора і / або блок пам’яті. Ви можете зберігати що-небудь в ньому, як ігрові контролери в цьому.

Сушка для рушників і полка

Біля одного з цих старих дерев’яних стільців? Якщо ви не хочете використовувати його для реальних цілей посадки, спробуйте перетворити його в сільську стійку для рушників і полку, повісивши її на стіні.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.