4 поради, щоб покращити відносини

Коли справа доходить до побудови міцних відносин, є багато речей, на яких ви можете зосередитися: спілкування, спільні цілі, час для один одного або вирішення спорів. Але так часто ви потрапляєте в повсякденне життя і забуваєте выдкласти час, щоб подумати про ці речі і про те, що вони означають для вашого життя як пари. Щоб дати вам невелику допомогу ми пыдготували вам трошки цыкавого.

Якщо одна з ваших цілей покращує ваші відносини, ось чотири ради з міжнародних відносин, взяті від справжніх пар, які дадуть вам гарне місце для початку.

1. Бути хорошим слухачем – кращий вигляд підтримки.

Коли у вашого партнера є проблема або вам потрібна допомога в чомусь, природно захотіти втрутитися і виправити ситуацію. Але це звичайно не те, що їм дійсно потрібно. 50% людей кажуть, що хороший слухач – кращий спосіб, яким партнер може їх підтримувати. Друге – допомогти їм добитися результату (28%), а потім стати хорошим вирішувачем проблем (20%).

2. Якщо ви витрачаєте час один на одного, зробіть це якісним часом.

Це здається просто, але з великою кількістю часу разом, оскільки пара часто буває найважчим завданням. На питання, як вони хотіли б провести свій час разом в майбутньому році, 41% людей заявили, що хочуть проводити більше часу разом. Інші популярні парні пари хочуть провести час? 38% заявили, що хочуть вирішити свої резолюції і цілі разом, а 17% заявили, що хочуть зробити більше часу для романтики.

3. Чесне спілкування більш важливо, ніж загальні цінності.

Всі відносини вражають і падають, навіть якщо ви все згодні. Можливо, саме тому 50% людей кажуть, що чесне спілкування є ключем до щасливих, міцним відносинам. Але загальні цінності і цілі не були повністю виключені – у нього було 37% голосів, у той час як інші речі, такі як співчуття, співчуття і відмінний секс, становили менше 10% голосів.

4. Хороші відносини ростуть як люди.

Важливо рости як пара, але не забувайте рости як індивідуум. 51% людей сказали, що головна мета, яку вони поділили зі своїм партнером, була, як не дивно, самовдосконаленням. Допомагаючи один одному стати кращими людьми, а кращі партнери часто об’єднуються разом, тому, ставлячи свої цілі для своїх відносин, не забудьте також зосередитися на собі.

Залишити відповідь