4 поради, щоб покращити відносини

Коли справа доходить до побудови міцних відносин, є багато речей, на яких ви можете зосередитися: спілкування, спільні цілі, час для один одного або вирішення спорів. Але так часто ви потрапляєте в повсякденне життя і забуваєте выдкласти час, щоб подумати про ці речі і про те, що вони означають для вашого життя як пари. Щоб дати вам невелику допомогу ми пыдготували вам трошки цыкавого.

Якщо одна з ваших цілей покращує ваші відносини, ось чотири ради з міжнародних відносин, взяті від справжніх пар, які дадуть вам гарне місце для початку.

1. Бути хорошим слухачем – кращий вигляд підтримки.

Коли у вашого партнера є проблема або вам потрібна допомога в чомусь, природно захотіти втрутитися і виправити ситуацію. Але це звичайно не те, що їм дійсно потрібно. 50% людей кажуть, що хороший слухач – кращий спосіб, яким партнер може їх підтримувати. Друге – допомогти їм добитися результату (28%), а потім стати хорошим вирішувачем проблем (20%).

2. Якщо ви витрачаєте час один на одного, зробіть це якісним часом.

Це здається просто, але з великою кількістю часу разом, оскільки пара часто буває найважчим завданням. На питання, як вони хотіли б провести свій час разом в майбутньому році, 41% людей заявили, що хочуть проводити більше часу разом. Інші популярні парні пари хочуть провести час? 38% заявили, що хочуть вирішити свої резолюції і цілі разом, а 17% заявили, що хочуть зробити більше часу для романтики.

3. Чесне спілкування більш важливо, ніж загальні цінності.

Всі відносини вражають і падають, навіть якщо ви все згодні. Можливо, саме тому 50% людей кажуть, що чесне спілкування є ключем до щасливих, міцним відносинам. Але загальні цінності і цілі не були повністю виключені – у нього було 37% голосів, у той час як інші речі, такі як співчуття, співчуття і відмінний секс, становили менше 10% голосів.

4. Хороші відносини ростуть як люди.

Важливо рости як пара, але не забувайте рости як індивідуум. 51% людей сказали, що головна мета, яку вони поділили зі своїм партнером, була, як не дивно, самовдосконаленням. Допомагаючи один одному стати кращими людьми, а кращі партнери часто об’єднуються разом, тому, ставлячи свої цілі для своїх відносин, не забудьте також зосередитися на собі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.