Що зробити з пляшками з-під вина?

Ви можете використовувати їх як декор, як плантатор, блюдо, свічку і аксесуари, які допоможуть вам побудувати нові меблі – все, дійсно! Добре, можливо, не ВСІ, але ви можете зробити багато речей. Ось кілька проектів DIY, які допоможуть вам почати роботу.

– Відріжте верхню частину ваших пляшок, щоб перетворити їх в свої власні налаштовані тумблери. Не забудьте правильно опустити край, щоб запобігти можливим пошкодженням губ.

– Використовуйте свої пляшки з вином в якості банки для невеликих продуктів, таких як цукерки або рис. Додайте тільки смужку паперу, щоб створити ярлики, які допоможуть вам все організувати.

– Використовуйте ефект градієнта на скляних пляшках, щоб створити дзвоноподібну свічку. Вони виглядають приголомшливо.

– Якщо у вас є задній двір, який завжди відвідують птиці, перетворіть одну з ваших пляшок в годівницю для птахів. Змонтуйте це де-небудь на задньому дворі, який не отримує прямого сонця, щоб уникнути вологого насіння птиці і конденсації.

– Поверніть пляшки в холодну освітлювальну арматуру на стіні. Ідеально підходить для людей, які шукають індустріальний вигляд.

– Замість того, щоб використовувати традиційну рамку для картин, спробуйте створити свої улюблені спогади всередині пляшки з вином. Яка класна ідея!

– Зробіть підвісний плантатор з двох порожніх пляшок і суцільний мідного дроту, щоб з’єднати їх.

– Перетворіть свою пляшку вина в самонавідний плантатор з простою скибочкою. Використовуйте ярлики на дошці або наклейки.

– Скоротіть свої пляшки вертикально навпіл, щоб створити прозорі пластини, які зроблять будь-яку їжу більш привабливою.

– Відріжте верхню частину пляшок і перетворіть їх у декоративні свічки. Використовуйте соєвий віск в якості основи для свічок.

– Об’єднайте свої пляшки з корчем, щоб відтворити ці делікатно виглядають ліхтарики старої школи.

– Прикрасьте свої винні пляшки, а потім використовуйте їх в якості основи для ламп.
Використовуйте нейтральний абажур зверху і прикрасьте сміливим кольором на дні.

– І, звичайно, завжди є можливість створити мініатюрні скульптури, щоб увійти в вашу порожню пляшку. Хобі, що вимагає навичок і терпіння.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.