11 причин, за якими ви повинні пити більше вина

Якщо ви любитель вина, тоді ви розумієте тягар не знати, що робити з усіма вашими пляшками вина, як тільки ви їх спустошите. Звичайно, їх рециркуляція, як правило, буде очевидною відповіддю, але іноді ці пляшки занадто гарні, щоб викидати їх.

Так що, може бути, ви збережену першу, а потім наступну пляшку будете знаєти що тепер у вас залишилася колекція, яку ви не хотіли починати. Ну, у нас є відмінна новина для вас: ви можете перевернути ці химерні пляшки в щось, що може вам стати в нагоді.

1. Додайте трохи шнурка на дно пляшки і декоративну фарбу, щоб створити унікальні центральні деталі.

2. Декупаж розбив шматочки карти на пляшку, щоб створити відмінний подарунок для друга, який любить подорожувати.

3. Якщо у вас є кілька таких порожніх пляшок, спробуйте створити книжкову полицю з них, розмістивши дошку дерева між кожним набором пляшок.

4. Відтворіть ці чудові висвітлюють пляшки, просто додавши в пляшку дешевий ланцюжок вогнів. Отримайте світлодіодні індикатори, щоб вони не нагрівалися!

5. Використовуйте винні пляшки в якості альтернативи ногам столу! І потім використовуйте шиї, які піднімаються на столі, як вази або підсвічники. Як прекрасно.

6. Намалюйте свою улюблену цитату чи пісню на ліриці на пляшці і перетворіть її в екстравагантну свічку з пляшкою вина, поклавши на неї велику свічку. Це забезпечить ідеальну атмосферу для романтичної вечері при свічках.

7. Якщо у вас з’явиться гавайська тематична вечірка, перетворіть ці порожні пляшки в якісь круті тики-факели, які вражають всіх. Це також допоможе утримати москітів.

8. Тепер це проект для людей, у яких багато порожніх пляшок вина. З’єднайте їх всі разом, щоб створити сільську люстру!

9. Відріжте тільки одну сторону винної пляшки, щоб відтворити цю приголомшливу плантацію, яку можна використовувати для армії сукулентів. Сукуленти так легко рости.

10. Відріжте нижню частину винних пляшок, щоб створити кухонні підвіски для світла. Потім оберніть їх декоративним дротом!

11. Перетворіть свої винні пляшки в елегантні вази! Зробіть тріо з них і повісьте їх на дошку дерева, щоб відтворити цей вид.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.