Як очистити посудомийну машину

Не рідше одного разу на рік ви повинні очищати і відновлювати свою посудомийну машину з ретельнbv очищенням, щоб позбутися від бруду і цвілі.

Використовуйте ці кроки і саморобні рішення для очищення від Майкла Дімопулос, прибиральника Thumbtack House Cleaner і засновника чистки Lazy Susans, щоб дати вашій посудомийній машині глибоке очищення.

Спочатку видаліть посуд, фільтр і будь-які інші тверді частинки з посудомийної машини. Витріть і очистіть фільтр.

У розпилюючу пляшку змішайте оцет, воду і 10 крапель цитрусового масла, щоб зробити необхідний очищающий розчин. Суміш повинна складати близько 70 відсотків білого оцту і 30 відсотків води.
Розпорошіть всю посудомийну машину розчином оцту, переконавшись, що ви закриваєте всі підноси, відсіки, рухливі частини і стіни всередині. Дайте цієї суміші побути там протягом 15 хвилин, а потім вимийте в гарячому циклі.

Як тільки цикл закінчиться, закрийте нижню частину посудомийної машини великою кількістю харчової соди і дайте їй побути так ніч. Вранці знову вимийте його в гарячому циклі. Якщо ваша посудомийна машина потребує ще більшої кількості очишення або ви помітили цвіль, використовуйте перекис водню для розпилення і очищення пристрою.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.