Як очистити плетені меблі

Не рідше одного разу на рік ви повинні чистити, ремонтувати й ремонтувати плетені меблі, щоб ваші улюблені частини були готові до використання цього літа – і ще багато сезонів. Використовуйте ці прості поради і кроки від Кетрін Петерс, творця The Wicker Woman, щоб тримати всі ваші частини ганку в хорошому стані.

Тримайте їх сухими

Незважаючи на свою популярність для зовнішньої установки, натуральний плетений (витканий з таких матеріалів, як ротанг, верба, очерет і водорість) не дуже добре поєднується з дощем; занадто багато вологи може послабити волокна, послабити суглоби і підняти фарбу. Тримайте ці частини меблів під критим ганком – просто не піддавайтеся близько до стіни, де рівень вологості може потрапити в пастку.

Регулярно чистіть їх

Пил швидко зростає у всіх цих закутках і тріщинах! Щоб очистити натуральний плетений шматочок, видаліть пил за допомогою щітки на вашому вакуумі, потім протріть шматок вологою ганчіркою. Приготуйте наполегливі розливи, бруд або деревовидний сік, витираючи м’яку щетинну щітку, зануритися в ніжне мило для посуду і теплу воду або мило.

Запам’ятайте сонце

Навіть з регулярною обережністю, зовнішні меблі можуть виглядати зношеними з плином часу. Сонячне світло викликає вицвітання і розтріскування, тому іноді обертайте стільці і столи, щоб вирівняти експозицію. Ви також можете наносити шматочок лимонного масла кожні кілька місяців, щоб визначити його волокна.

Залишити відповідь