Як очистити плетені меблі

Не рідше одного разу на рік ви повинні чистити, ремонтувати й ремонтувати плетені меблі, щоб ваші улюблені частини були готові до використання цього літа – і ще багато сезонів. Використовуйте ці прості поради і кроки від Кетрін Петерс, творця The Wicker Woman, щоб тримати всі ваші частини ганку в хорошому стані.

Тримайте їх сухими

Незважаючи на свою популярність для зовнішньої установки, натуральний плетений (витканий з таких матеріалів, як ротанг, верба, очерет і водорість) не дуже добре поєднується з дощем; занадто багато вологи може послабити волокна, послабити суглоби і підняти фарбу. Тримайте ці частини меблів під критим ганком – просто не піддавайтеся близько до стіни, де рівень вологості може потрапити в пастку.

Регулярно чистіть їх

Пил швидко зростає у всіх цих закутках і тріщинах! Щоб очистити натуральний плетений шматочок, видаліть пил за допомогою щітки на вашому вакуумі, потім протріть шматок вологою ганчіркою. Приготуйте наполегливі розливи, бруд або деревовидний сік, витираючи м’яку щетинну щітку, зануритися в ніжне мило для посуду і теплу воду або мило.

Запам’ятайте сонце

Навіть з регулярною обережністю, зовнішні меблі можуть виглядати зношеними з плином часу. Сонячне світло викликає вицвітання і розтріскування, тому іноді обертайте стільці і столи, щоб вирівняти експозицію. Ви також можете наносити шматочок лимонного масла кожні кілька місяців, щоб визначити його волокна.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.