Дивовижні ідеї для привітання з Днем народження

Хто не любить хороший сюрприз на день народження (мінус люди, які не люблять сюрпризів, звичайно)? Приємно знати, що ваші друзі або сім’я думають про вас і про ваш особливий день. Деякі люди можуть навіть стати жертвою очікують сюрпризів дня народження і ніколи не отримуючи їх. Не дозволяйте цього трапитися з вашими друзями.

1. Сюрприз з формованим конвертом

Приліпіть різні конверти на стіні, щоб сформувати вік, в який перетворюється ваш день народження! Заповніть конверти спеціальними нотатками від вас та інших друзів і родичів.

2. Конверт з сюрпризом

Або, якщо ваш чоловік швидше збереже свій вік, просто розмістіть конверти однакового розміру в рядках. Ви можете їх пронумерувати, щоб кожен день відкривався інший конверт.

3. Висячі фотогалереї

Попросіть їх спуститися по смузі пам’яті, створивши фотогалерею всіх улюблених спогадів ваших хлопців. Просто роздрукуйте чорно-білі фотографії прямо з вашого принтера і прикріпіть їх до нижньої частини балонних струн.

4. Яйця в пошті

Це для друзів, які не живуть далеко від вас. Здивуйте їх в свій особливий день зі спеціальним предметом поштою. Ви можете наповнити ці пластикові яйця маленької іграшкою або спеціальної запискою.

5. Сюрприз Водяна куля

Заповніть кошик водними кулями і залиште їх у двері. Сховайте по двору і приготуйтеся до вдалого бою з повітряною кулею. Обов’язково створіть повну корзину водяних куль для себе!

6. Кілька дрібних подарунків

Замість того, щоб купувати один великий подарунок, спробуйте купити своєму другові кілька маленьких подарунків, які вони повинні відкривати кожну годину. Вкажіть час початку старіння. Так, наприклад, якщо їм виповниться 31 рік, стартовий час буде 9:31.

7. Зроби сам

Ніхто не занадто старий для слайда. Якщо ви живете в будинку зі сходами, закладіть картон над ними, щоб створити один величезний слайд. Це безперечно буде кумедним сюрпризом для тих, хто особливий день, це дитина або дорослий.

8. Автомобільний сюрприз

Хто не любить добре старе автомобільне здивування? Якщо це той, хто кожен день на ходу, тимчасово крадуть свої ключі, щоб заповнити свій автомобіль купою декорації дня народження.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.