8 ідей для літнього весілля

Планування весілля може бути напруженим, оскільки воно включає в себе безліч різних рішень, які ви повинні прийняти. Одне з найважливіших рішень – вибрати, яку дату ви хочете, щоб сталася велика подія.

Кожен сезон в році має свої привілеї і падіння. Нам подобається думати, що перевага віддається погоді. Якщо ви хочете провести весілля на відкритому повітрі в сонячний день, найкраще літнє весілля. І чому б ні? Весілля на вулиці, оточене природою і сонячним світлом, звучить як мрія. Ми підібрали для вас декілька порад для літнього весілля.

1. Лікуйте своїх гостей крижаним десертом.

Виберіть асортимент тих, які найкраще підходять для вашої весільної теми.

2. Скористайтеся зовнішнім освітленням.

Найкраща частина про те, щоб провести весілля на відкритому повітрі, – це прикрасити її вогнями! Тільки вогні самі по собі можуть бути основним декором вашого весілля.

3. Виберіть правильні квіти!

Багатьом людям подобається ховатися до троянд, коли справа доходить до весільних квітів. Якщо ви збираєтеся провести весілля влітку, подумайте про деякі літні квіточки.

Ви можете потім перепрофілювати квіти, кинувши їх в будинок для людей похилого віку або в лікарню, коли весілля закінчиться. Це так соромно бачити, як їх відразу викинули.

4. Поставляється весілля за допомогою сонцезахисних окулярів.

Підготовлені гості з’являться зі своїми парами сонячних променів. Але тримайте хорошу партію для тих, хто не прийшов так підготовлений.

5. Використовуйте комбінацію кольорів і вогнів, щоб зробити чудові проходи.

Кінцевий результат просто чудовий. І ви можете пограти з різними стилями!

6. Використовуйте класні дошки для відображення діаграм посадки або інших знаків.

Дошки напевно додадуть цей сільський старовинний край до вашого весілля. Ви можете використовувати їх в якості вхідного знака, щоб показати людям, де їх місця, позначити різні бари / кабіни на вашому весіллі, можливості нескінченні!

7. Перетворіть своє весілля в карнавал.

Кращі весілля – це ті, у кого є тема. Зробіть весілля, яке ваші гості ніколи не забудуть, наповнене карнавальними стравами і прикрасами.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.