Організуйте свій простір за допомогою труб з ПВХ

Виявляється, труби з ПВХ – відмінні інструменти для багатьох творчих і або зручних проектів ручної роботи. Якщо у вас немає труб навколо будинку, не хвилюйтеся. Ви можете купити їх в місцевому магазині за низькою ціною! Погляньте на деякі з наведених нижче проектів, які будуть корисні практично всім. Виявляється, ці труби – відмінний спосіб зберігати і організовувати простір.

1. Спринклери для води

Або, якщо у вас є дитина, яка любить кататися по траві, ви можете зробити спринклер для води з них!

2. Стійка для браслетів

Якщо у вас багато браслетів, спробуйте використовувати труби як стійки. Просто розріжте труби на потрібну довжину і прикріпіть їх до міцної підстави.

3. Сухий басейн

Ми в розважальному центрі? Ні, ми вдома! Зробіть свою власну криту кульову шахту, з’єднавши труби, щоб зробити підставу, а потім заповнити всі сторони сіткою.

4. Тримач стрічки

Якщо у вас є кімната для ремесел, заповнена безліччю різних рулонів з технічними інструментами, це буде відмінним способом їх організувати. Як і стійка для браслетів, тут ви використовуєте труби як стійки для стрічки. Ви також можете використовувати стійку для стрічок.

5. Внутрішній форт

З’єднайте труби разом, щоб створити форму міні-будинку, а потім оточуйте його шторами, щоб створити ідеальний внутрішній форт! Мрія дитини збулася.

6. Палатка

Або, якщо ви хочете зробити teepee, сформуйте труби разом у формі величезного трикутника, перш ніж заповнювати боки тканиною. Цей тип можна використовувати як усередині, так і зовні.

7. Винна шафа

Використовуйте труби, щоб створити винну шафа, щоб зберігати всі ваші смачні винні пляшки в зручній для користувача формі. Бонус, ви можете прикріпити панель дощок до стійки, яку ви можете використовувати в якості місця для написання списків продуктів, списків справ або просто веселого місця для малювання.

8. Ремісниче приміщення

Іншим матеріалом для ремесла, який можна зберігати за допомогою труб, є фарба! Прикріпіть труби до стіни, щоб приміщення виглядало менш захаращеним.

9. Організатор столу

Якщо ваш стіл заповнений різними об’єктами, які важко відслідковувати велику частину часу, спробуйте відрізати труби, щоб використовувати їх в якості організаторів столу. Таким чином, ви можете знайти те, що шукаєте, набагато швидше.

10. Відкриті гойдалки

Перетягніть мотузку навколо квадрата підключених трубок, щоб відтворити цю затишну відкриту гойдалку. Просто повісьте своє творіння з дерева, використовуючи ту ж мотузку.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.