10 дивовижний проектів з використанням труб ПВХ

Труби з ПВХ, також відомі як труби з полівінілхлориду. Вони є трубами, зазвичай використовуваними для побутових водопроводів, будівельних проектів і т. д. Більшість людей не розглядають ці труби як інструменти для чого-небудь ще за межами раніше згаданих родовищ. Однак багато не беруть до уваги.

Отже, що можна зробити з труб з ПВХ, читайте нище.

1. Організатор одягу

Організуйте одяг в своїх ящиках, зберігши їх в окремих відділеннях у ящиках. Спробуйте скоротити деякі з труб, схожих на розмір на фотографії, щоб відокремити ваш панчіх від ваших шарфів і т. д.

2. Символ сукулентних сад

Розпорошите фарбу декількома трубами з ПВХ в приємних металевих кольорах, а потім використовуйте їх для створення вертикального висячого сукулентних саду! Це виглядало б чудово як всередині, так і зовні.

3. Організатор взуття

Ще один відмінний спосіб використовувати труби для зберігання – перетворити їх в тримач для взуття! Просто переконайтеся, що ви отримали потрібний розмір, щоб ваші черевики вмістилися всередині. Ви можете навіть прикрасити їх, якщо хочете.

4. Тримачі для зубних щіток

Обирайте труби, щоб створити зручні тримачі для зубних щіток у ванній кімнаті. Особливо гостро це для людей, які схильні залишати свої зубні щітки через раковину.

5. Екран для фільму

Помістіть труби разом, щоб створити одну велику базу для зовнішнього екрану фільму. Це було б здорово для тих теплих літніх ночей! Запросіть друзів і родину на щотижневі нічні фільми.

6. Ліжко навісу

Якщо ви хочете дати своєму ліжку міні-апгрейд, спробуйте використовувати труби для створення навісу ліжка! З’єднайте їх разом, щоб створити квадратний стрижень над вашим ліжком.

7. Настінний горщик

Відходите від своїх традиційних горщиків рослин і проявляйте творчий підхід. Намалюйте кілька труб мідного кольору і з’єднайте їх разом, щоб відтворити цю унікальну стінну плантацію.

8. Обертається ремесло Cady

Якщо у вас є велика колекція різного кольорового письмового приладдя, це проект для вас. Скоротіть труби на більш дрібні шматочки, щоб тримати багато різних ручок і маркерів.

9. Шайба для собак

Якщо у вас є собака, яка любить брудно, з’єднайте труби разом, щоб створити персональну шайбу для вашого цуценя! Це, безумовно, полегшить його прання.

10. Книжкова полиця

Якщо у вас є багато книг або ви просто хочете полки, щоб допомогти організувати своє майно, спробуйте підключити труби разом, щоб відтворити цю книжкову полицю. Використовуйте труби, щоб зробити підставу, а потім використовуйте дерев’яні дошки для кожної окремої полиці.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.