Connect
To Top

Як змусити дівчину сміятися над текстом: покрокове керівництво

«Якщо ви змусите жінку сміятися, ви можете змусити її зробити що-небудь». – Мудрі слова, вимовлені не ким іншим, як Мерилін Монро, яка, якби у неї була Тіндер свого часу, ймовірно, була найправильнішою жінкою всіх часів, Якби хто-небудь міг розповісти нам, як змусити дівчину сміятися над текстом, це була б вона.

І я згоден. Почуття гумору має велике значення для чарівної дівчини, але в епоху текстових екранів і відсутності шрифту сарказму, може бути дуже складно передати почуття гумору, особливо коли ви, можливо, ще не зустріли людину.

Крок 1: Відчуйте, який гумор їй подобається.

Не кожна дівчина вважає те ж саме смішним, і якщо ви вийдете з воріт з якимось позаземним гумором, якого вона не зрозуміє, ви можете втратити свою чарівність. Задайте їй кілька запитань, які допоможуть вам зрозуміти, в чому вона зацікавлена, – і щоб це не звучало так, ніби ви брали у неї інтерв’ю для статті в журналі.

Деякі приклади: «Чи буде фільм …, так чи ні?» «Що ви думаєте про [вставити ім’я тут] в хостинг SNL?» «Ви бачили це відео для цуценят / дітей YouTube?»

Чи любить вона політичну сатиру? Південний парк? Маппети? Якщо вона любить політичний гумор, вам доведеться багато працювати.

Крок 2: Грайте в свої сильні сторони.

Витратьте хвилинку і подумайте про те, що ваші друзі вважають найбільш забавним про вас. Ви навіть можете попросити деяких платонічних друзів зробити вас чарівним. Якщо ваші нахабні повернення і кусаючий сарказм – ваша сила, спробуйте передати це через текст, але проконсультуйтеся: не спрямовуйте свій сарказм на неї, по крайній мірі, не робіть це відразу. Це може сприйнятися як агресивне, якщо вона не знає вас так добре. Замість цього розкажіть про свого боса або сусіда.

Якщо це дурний, незграбний, жвавий або фізичний гумор, це трохи складніше передати. Але це світ самогубств, а фільтри Snapchat – веселі, як і 80% часу. Цей танцювальний фільтр для кроликів – це не тільки комедійне золото, а й відмінна реакція.

Або, якщо ви хороший оповідач, діліться своїми менш-гладкими моментами. Приклад. Як тільки я запропонував своєму сусідові посилку з бекону, потім тут же наткнувся на нього і вибив його з рук. Прагнучи врятувати бекон від удару по підлозі, я випадково розсипав його по всій кімнаті.

Якщо у мене немає хлопців, які обманюють мене, ну, чорт візьми, я не знаю, що буде.

Крок 3: Знай свої меми.

Меми відмінно підходять з двох причин. По-перше, вони передають весь спектр людських емоцій, роблячи емоційно обмежений акт тексту набагато більш еластичним. По-друге, всі розуміють їх. Це те, що робить їх мемом. Вони також настільки численні, що ви можете легко адаптувати своє використання мем до її інтересів. Чи навчається вона на бакалавра? Чи була вона фанатом OG SpongeBob? Зрілі можливості. Просто не зловживайте кутом мема. Вона подумає, що ти дивний, або, що ще гірше, один з тих печерних істот, які ніколи не виходять на двір.

Крок 4: Зробіть його особистим.

Спираючись на речі, які ви вже знаєте про неї, чудово. Це показує, що ви звертаєте увагу, створюєте зв’язок, і вона буде задоволена. Якщо вона недавно поспілкувалася з вами, розкажіть їй про те, як ви отримали квиток на парковку цього ранку, але вона не складається до того моменту, коли вона втратила свій улюблений Chapstick. Якщо вона згадала, що вона винна, запитайте її професійну думку в наступний раз, коли ви подорожуєте по проходах в магазині спиртних напоїв, щоб ви не приземлилися на Францію, тому що співвідношення долара до унції просто занадто заманливо.

Ще один гарячий відгук – Bitojis перетворить вас в мультяшних форму і перетворить вас в буквально десятки симпатичних і чарівних сценаріїв, зробивши розмови і тексти реакцій легким.

І якщо ви все ще нервуєте з цього приводу, я дам вам підказку: Гіфи незграбних цуценят – це криптоніт кожної дівчинки.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Чоловічий клуб

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua