Тонкі флірт поради, які допоможуть вам

Для деяких флірт не є природним шляхом спілкування. Незалежно від того, наближаєтеся ви, природно ви соромитеся або просто можете зробити кожну спробу болісно незручною, очікування спроби флірту може повністю зірвати вас. Але флірт не обов’язково повинен бути про хихикання і волосся. Є кілька супер тонких, супер випадкових рухів, які легко виконати і до сих пір передають ваш інтерес до когось.

Ось кілька тонких рад флірту, які допоможуть вам висловити свій інтерес до когось:

1. Створення зорового контакту

Контакт з очима недооцінений, особливо у сучасності, коли кожен завжди дивиться на свої телефони. Але замикання очей з кимось, коли вони говорять, коли ви говорите, або просто в випадкових випадках встановлює невербальну зв’язок. Це простий спосіб привернути увагу когось, не турбуючись про те, щоб бути привабливим або розумним.

2. Усміхнений

Добре, звучить як без проблем, але звертати увагу на позитивність, яку ви передаєте, насправді є дуже простим способом виглядати більш привабливим. Якщо ви той, хто виглядає божевільним, коли ви не посміхаєтеся, це особливо ефективно. Психологи з Університету Суонсі виявили, що посмішка була більш ефективною в передачі здоров’я і позитивності, ніж макіяж, або навіть фактичний вік. Коли ви відчуваєте кокетство, попрактикуйтесь в легкій усмішці. Просто не ходите навколо, показуючи всі ваші зуби.

3. Вимовивши своє ім’я

Тонкий спосіб залучити чиюсь увагу – частіше говорити своє ім’я. Дослідники виявили, що різні частини мозку спалахують, коли ви чуєте своє власне ім’я і чуєте імена інших людей. Це змушує вас зосередитися на обличчі, яке говорить, тому початок розмови з вашим ім’ям розчавити змушує їх зосередитися на вас уважніше, ніж якби ви приступили до пропозиції: «Гей, так …». Зіставте це з маленькою посмішкою і прямому зоровому контакті, і ви на шляху до флірту.

4. Обмін

Гаразд, це основне правило сходить до уроків дружби, які ми дізналися в дитячому саду, але тим не менше це цінно. Якщо ви їсте картоплю-фрі, запропонуйте їм небагато. Якщо ви сидите в переповненому барі, встаньте і запропонуйте їм частину свого стенду. Це випадковий спосіб вказати, що ви дбаєте про своє благополуччя. Плюс це заохочує товариство. Обмін – турбота.

Цей список – хороший спосіб кроку в флірт. Чим комфортніше ви стаєте, тим легше буде. Бути тонким може іноді посилати сильніше повідомлення, ніж більш відкриті форми для флірту. Так що отримуйте задоволення.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.