Поради з флірту, на кожен день

1. Використовуйте реквізити.

Ніколи не йдіть з дому без опори. Тому що реквізит – природна розмову. Опора – це аксесуар, який робить особисту заяву про вас. Вони працюють так добре, тому що вони дають іншим можливість поговорити з вами про щось відчутному, а не про випадкову темі. Ви коли-небудь почали розмову з кимось в бейсболці або футболці з назвою школи, в якій ви відвідували або відвідували вас? Це миттєво дає вам загальний грунт, не потрібно ніякої лінії відкриття. Мені подобається, коли хтось підходить до мене. Все, що я повинен зробити, це повернути флірт з гумором і спонтанністю.

2. Зробіть флірт своїм новим хобі.

Навіть якщо ви дуже зайняті і у вас багато хобі, зробіть флірт своїм щоденним хобі. Ви навіть можете фліртувати, поки ви робите свою звичайну діяльність і виконуєте подвійну роботу. Поки ви ходите по магазинам, ходите по своїй собаці, відправляєтеся на ранкову пробіжку, відправляєтеся на роботу або хапаєте ланч, спілкуєтеся, посміхаєтеся і починаєте розмовляти з незнайомцями. Це робить мирські миті вашого дня, як очікування в черзі набагато веселіше. Найголовніше, не турбуйтеся про те, щоб бути ідеальним фліртом. Показання вашої уразливості і вашої здатності сміятися над собою дуже привабливо.

3. Почніть розмову.

Ми всі прив’язуємося до мови, коли хочемо поговорити з кимось, до кого нас приваблюють. Це відбувається з усіма нами. Замість того, щоб турбуватися про свою нервозність, спробуйте кілька зручних розмовних стартерів, які змусять м’яч котитися. Кращі способи почати розмову – поговорити про ваше оточення, про що завгодно – про декор, людей, про аромат їжі, про паркування, про час очікування, про погоду або трафік. Просто налаштуйтеся на всі свої почуття, і вам буде так багато, щоб сказати. Інші прості стартери розмови задають питання, просять про допомогу або дають думку. Я обіцяю, що якщо ви спробуєте будь-яка з них або їх комбінацію, ваші коливання миттєво зникнуть.

4. Будьте господарем.

Змініть свою поведінку від ролі гостя на стороні хоста. «Граючий» господар знімає з вас тиск і насправді дає вам щось робити. Відмінна порада – приїхати рано на вечірку або захід. Коли гості прибудуть, ви можете прийняти вітальний комітет і представити себе їм, показати їм і запропонувати пропозиції щодо їжі або напою (бо ви експерт, тому що ви приїхали трохи раніше). Коли ви зміщуєте своє ставлення з пасивним для активного учасника, це демонструє, що ви зацікавлені і дбаєте про інших людей. Перемога перемоги для всіх!

5. Достойно закінчувати флірт.

Якщо ви відчуваєте себе ніяково або якщо людина, з яким ви заграєте, не відповідає взаємністю, проникливий флірт знає, коли його можна скасувати. Просто скажіть що-небудь на зразок: «Було приємно зустрітися з вами. Я повинен зустрітися з одним знайомим»або« Ну, мені потрібно йти ». Скоротіть свої втрати і продовжуйте рух. Вважайте, що ваш щасливий день, що людина, яку ви заграєте, дозволить вам швидко дізнатися, що вони не в вас. Посміхнися, і забери свій флірт де-небудь ще – завжди знайдеться така можливість, як ти!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.