Кращі 5 флірт-поради, щоб залучити більше людей у ваше життя

Флірт – це відношення. Вся справа в тому, щоб видати впевненість в собі і не боятися ризикувати і поставити себе там. Тому, навіть якщо ви не відчуваєте цього, підробляли його, поки ви його не зробите! У міру того, як ваша впевненість в собі збільшується, так буде кількість людей, які тягнуться до вас. (І впевненість в собі досить сексуальна.) Ви коли-небудь помічали, що це не найпривабливіший чоловік у кімнаті, який привертає увагу, але найбільш доступний? Ось ці поради флірту можуть зробити для вас.

По-перше, завжди пам’ятайте, що мета флірту – змусити іншого відчути себе найважливішою людиною на планеті. Флірт – кращий криголам і редуктор. Це дозволяє вам бути грайливим, безтурботним і трохи бешкетним, не надто сильним.

Це також відмінний спосіб повідомити комусь, що ви думаєте, що вони цікаві, веселі або привабливі, що не повідомляючи безпосередньо. Ваша кокетлива зустріч може привести до дружби, зустрічі, романтики, шлюбу або казкової одноразової зустрічі, яку ви запам’ятаєте на все життя.

Практикуйте такі поради флірту і ви перетворите будь-яку звичайну зустріч у незвичайний досвід. Ти зробиш свій день флірту і будеш дуже рада, що ти це зробила!

1. Зробіть перший хід.

Рухайтеся до людини, яку хочете зустріти (довжина руки – ідеальна відстань) і скажіть щось на кшталт: «Привіт, я (вставте своє ім’я)». Привітання енергією і ентузіазмом – найкраща лінія відкриття. Життя – це не генеральна репетиція, і ви ніколи не захочете мати ніякого жалю або втрачених можливостей.

2. Удачі з ним.

Флірт для задоволення, а не для отримання зустрічі або номера телефону. Я знаю, що це звучить суперечливо, але повірте мені, що це не так. У той момент, коли ви фокусуєтеся на майбутньому (наприклад, отримуєте номер телефону, зустріч і т. д.), ваше занепокоєння збільшується, ви говорите більше і слухаєте менше, а ваше кокетство зменшується, що знижує ваші шанси отримати побачення. Залишайтеся в даний момент і насолоджуйтеся грайливістю і кепкуванням, які у вас є. Сміх з кимось робить миттєвий зв’язок.

3. Зробіть зоровий контакт.

Контакт з очима – це душа флірту. Він встановлює довіру і близькість. Ваші очі фліртують незалежно, а ваші учні розширюються, коли ви вступаєте в контакт з кимось, кому подобається. Контакт з очима повинен тривати не більше двох-чотирьох секунд. Створення зорового контакту – це ознака впевненості в собі, який підвищить вашу привабливість для інших.

4. Слухайте.

Це не біологічна катастрофа, що у вас є два вуха і один рот – це тому, що ви повинні слухати в два рази більше, ніж говорите! Людина, яку ви зацікавили, буде притягнута до вас, тому що всі люблять слухати. Це змушує когось відчувати себе прийнятим, цінних і особливим. І переконайтеся, що, поки ви слухаєте, ви киваєте і говорите такі речі, як хм, щоб продемонструвати, що ви приймаєте всі, що вони говорять.

5. Комплімент.

Це мій улюблений спосіб почати розмову. (Але shhh це секрет!) Кращі компліменти – це ті, які є унікальними, відрізняються і мають елемент несподіванки. Просто переконайтеся, що ваші компліменти чесні і щирі. І чим конкретніше ваш комплімент, тим більше вау-фактор. Наприклад, якщо ви бачите жінку з красивими довгими волоссям, дайте їй комплімент, який більш непередбачуваний, наприклад: «Я був так вражений, наскільки ви ставилися до змученого бармену», або «Я почув, як ви говорите про підводне плавання, ви звучите як експерт ». Таким чином, ви не даруєте їй той же старий комплімент, який вона, ймовірно, чує весь час.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.