7 ідей зберігання речей, які займають багато простору

У вас може бути невелика тенденція накопичувати речі. Колись щось знаходиться у вашому розпорядженні, його важко відпустити або викинути, навіть якщо воно більше не має цінності. І коли ви починаєте накопичувати об’єкти, у вас в кінцевому підсумку закінчується місце для зберігання в вашому домі.

Не хвилюйся! Ми склали список способів створення більшої кількості сховища у вашій родині. Вам потрібно додатковий простір для шафи, кухонний простір, спальня або ванна кімната? Ми знайшли кілька рішень для всього цього!

Ознайомтеся з цими рішеннями, щоб допомогти вам трохи з захаращуваннями.

1. Стійка для економії простору

Замість того, щоб мати фактичну таблицю в якості тумбочки, заощаджуйте місце, встановивши цю невелику полку в якості альтернативи. Він працює точно так само!

2. Корисна інформація

Використовуйте службовий візок для одночасного зберігання та впорядкування всіх видів товарів. Ви можете використовувати кожен рівень для різних типів елементів.

3. Додаткова комора

Створіть більше місця в своїй коморі, додавши ледачих звисів в кутів своєї комори. Схоже, що додано багато місця, але, повірте нам, трохи йде довгий шлях.

4. Інструмент для волосся

Наявність великої кількості інструментів для волосся може бути переважною в ваших шафах для ванної кімнати. Використовуйте трубопровід і дошку, щоб створити свій власний органайзер для волосся, тому вам більше не доведеться мати справу з заплутаними шнурами.

5. Зберігання зубних щіток

Створіть отвори / щілини у вашій шафі для ванної кімнати, щоб створити нове місце для зручного зберігання ваших зубних щіток. Таким чином, вони також залишаються поза увагою.

6. Ігрове сховище

Якщо ви є гравцем, у якого є багато обладнання для відеоігор в домашніх умовах, надіньте липучку на ремені на задню частину всіх ваших контролерів і пультів, щоб акуратно прикріпити їх до стіни шафи.

7. Стійки для ванної кімнати

Кому не потрібно більше місця для зберігання в ванній? Встановіть стійки для спецій на одну зі стін вашої ванної кімнати для додаткового зберігання!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.