Проекти, які не дадуть вам сумувати літом

Зроби сам подушки для заднього двору

Подивимося правді в очі: Сидіти прямо на траві не дуже зручно. Замість цього поліпшіть свої рівні комфорту на відкритому повітрі, створивши щось на зразок цього, жорстку подушку, яка насправді допомагає вам сидіти і читати.

Створіть самий епічний слайдер і слайд свого життя

Переміщайтеся, діти: цей слайд-слайд для дорослих. Це досить просто зробити, і це призведе до годинника п’яних розваг на наступній вечірці на задньому дворі. І якщо діти милі, може бути, ви навіть можете дозволити їм це використовувати.

Переверніть старий шланг в килимок ручної роботи

Ви пішли, щоб включити свій шланг, тільки щоб виявити, що в ньому є дірка? Ніколи не бійтеся: ви можете перетворити свій садовий шланг в ідеальний килимок для ваших відкритих просторів або грязьовий кімнати.

Прикрасьте ці банери без шиття

Ваш відкритий простір може мати прекрасний вид, але кожен ганок і внутрішній дворик можуть використовувати трохи особи. Дотримуйтесь цього керівництва, щоб знайти найпростіший спосіб зробити це.

Зробіть декоративні квіткові вогні

Говорячи про декорації, просто зробіть ці феєричні феєричні квіти, і виберіть будь-який з ваших зовнішніх або внутрішніх приміщень на наступний рівень. Бонус: Як тільки літо закінчиться, вони відмінно виглядають в приміщенні.

Охолодіть ці кубики алое

Спробуйте використовувати сонцезахисний крем, іноді ми не можемо не відчувати опіку. Коли це станеться, ці заморожені кубики алое стануть вашим рятівником – просто протріть їх по всьому тілу для максимального охолодження.

Зберігайте ваші салати свіжими і прохолодними

Все, що потрібно, – це мила, зроблена власноруч, затишна, щоб підтримувати максимальну свіжість ваших літніх закусок. Використовуйте їх для пікніків, коли вам потрібен спосіб зберегти фрукти і коктейлі в безпеці від літнього сонця.

Створіть святкові прикраси

Ніщо не говорить про літо, як речі, зроблені з паперу, що висять на стінах. Ці дивовижні прикраси не могли бути простіше зробити, і вони пакують багато ударів по вечорах.

Створіть автомийку для дітей

Це один з найкрутіших проектів, які ми коли-небудь бачили, і все, що потрібно, це деякі труби з ПВХ, деякі губки і шланг. Коли ви зробите це для маленьких, ви можете подумати про можливість створення версії для дорослих.

Поверніть рушник в пляжний пакет

Якщо у вас є деякі основні навички шиття, ви можете перетворити рушник в пляжний мішок з вбудованою подушкою всередині. Це в основному все, що вам потрібно для комфортного відпочинку на пляжі, все в одному.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.