5 проектів, які будуть тримати вас зайнятими і щасливими протягом літа

Літо не за горами. Звичайно, ви вже можете скаржитися на спеку і на те, що у вас не може бути маргарити в ваших руках 24/7, але постарайтеся згадати, що як тільки літо добігає кінця, ви будете сумувати за пеклом з нього.

Так що, поки воно тут, чому б не зробити максимум з цих теплих місяців? Щоб поліпшити свою літню гру дуже, ми рекомендуємо переходити на повні DIY на літні заходи, прикраси, закуски, напої і вібрації. Ці літні проекти ручної роботи задовольняють всім цим категоріям, і вони є одними з найпривабливіших, які ми бачили на сьогоднішній день. Незалежно від того, чи є це приправленим коктейлем з кам’яного муляра, набором мерехтливих вогнів або самим епічним слайдом і слайдом, коли-небудь створеним, це те, з чого зроблені літо. Одягніть свій купальний костюм, виходьте на вулицю і починайте робити покупки якомога швидше.

1. Зробіть своє власне укриття для пляжу, щоб захистити вас від сонця і змусити вас виглядати фантастично.

Подивимося правді в очі: ніхто на пляжі не буде мати притулку, який виглядає так добре, як цей. На щастя, все, що потрібно, це палички, хороший лист і зручні подушки. Voila: Пляжне блаженство по бюджету.

2. Створіть мінімалістську сучасну шпаківню.

Подумайте про це як про прекрасний будинок для птиці, який любить чисті лінії і відкриті простори – якби цей птах був людиною, він був би архітектором. Крім того, це буде виглядати краще в вашому дворі, ніж будь-який з цих пластикових магазинів, куплених фідерами.

3. Акцентуйте свої літні коктейлі з трохи квітковим.

Навіщо подавати коктейлі в звичайних барах старого муляра, коли ви можете взяти його на сходинку? Ви можете зробити паперові квіти, щоб прикрасити кожен напій, або висушити отвори в деяких симпатичних штучних квітах, які ви знайшли в магазині. У будь-якому випадку, ваше барбекю на задньому дворі стає надприродним, швидким.

4. Зробіть ідеальну пляжну сумку.

Віконні екрани зроблені з сітки, і, як з’ясовується, цей матеріал також ідеально підходить для пляжних сумок. Просто слідкуйте за підручником, щоб позбутися від будь-яких грубих країв, інакше ви можете подряпати або порізати себе.

5. Мода – несподівана.

Завдяки тонким верствам і бджолам з помпомов, цей піната дійсно знаходиться на зовсім іншому рівні. Насправді, ви навіть можете бути натхненні НЕ знищити його бейсбольною битою на вечірці – це просто виглядає занадто добре, щоб знищити.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.