Connect
To Top

Як додати в житло рожевий колір, щоб не відчувати себе 13-річним?

Дізнайтеся, як перетворити ваш дім на остаточний символ фемінізму, додавши свій улюблений колір дитинства у вашому просторі.

Попсовий рожевий

How to go pink without feeling like you're 13 again

Просто тому, що ви – рожевий коханець, це не означає, що вам потрібно сходити з розуму з відтінком, щоб насолодитися кольором у вашому домі. Маленькі рожеві роси можуть пройти довгий шлях, якщо їх розмістити в потрібному місці і з відповідним кольором. Ці яскраво-рожеві акценти врівноважують темно-сірий колір в цій ванній для стильного, але відполірованого погляду.

Заява

How to go pink without feeling like you're 13 again

Один із найсмішніших способів додати будь-який яскравий відтінок в ваш будинок – це додати велику частину заяви. Це може бути з допомогою великого розміру творів мистецтва або меблів, як показано на малюнку вище. Краща частина цього варіанту полягає в тому, що він взаємнозамінний. Втомилися від рожевого у вашій вітальні або хочете додати його в іншу кімнату? Тоді перемістіть його!

Витончений

How to go pink without feeling like you're 13 again

Не всі гвоздики створені рівними. Балерина або світлий відтінок рожевого кольору може пройти довгий шлях в будь-якому просторі. Виберіть абажур, килим або кидок, щоб додати ідеальний натяк на фемінізм в будь-яку кімнату без повної зміни його вібрації.

За лаштунками

How to go pink without feeling like you're 13 again

Як тонкі відтінки рожевого, ви все одно можете вибрати більш яскравий колір, не зійшовши з розуму. «Сховайте» свою рожеву нав’язливу ідею, пофарбувавши задню частину книжкової полиці в вашому житловому просторі, повісивши рожеве дзеркало в своїй спальні або додавши кілька гарячих рожевих свічок тут і там. Навіть якщо ви єдиний, хто це зауважує, ви обов’язково будете посміхатися кожен раз, коли ви ходите по своїй маленькій рожевої таємниці.

В суміші

How to go pink without feeling like you're 13 again

Краща частина в рожевому кольорі – це буквально все. Давай, подумай про це. Рожеві сірники, вони відповідають помаранчевому, жовтому, зеленому. З урахуванням сказаного ви можете додати свій рожевий до того, що ви хочете, будь то в потоках ковдри, пір’ї на пастці сновидіння або пару нечітких тапочок в кінці вашого ліжка.

Колір акценту

How to go pink without feeling like you're 13 again

Повністю змінити зовнішній вигляд своєї кімнати, витягнувши свій звичайний колір акценту і замінивши його рожевим. Скажіть Адиос на свій волошковий колір, ваші акценти на жовтому сонці і додайте в свій абсолютний улюблений відтінок шокуючого рожевого. Якщо це буде зроблено зі смаком і з легкістю, навіть ваші співжителі не заперечуватимуть проти змін.

Іди рожевим або йди додому

How to go pink without feeling like you're 13 again

Якби ви говорили з 5-річною версією себе, вона, ймовірно, сказала б вам, що немає такої речі, як занадто багато рожевого. Віддайте своїй внутрішній дитині і доставте свою рожеву любов до крайності! Просто пам’ятайте, що якщо ви вирішите піти цим маршрутом, вам знадобляться деякі фігури і узори рожевого кольору, змішані з твердим відтінком, щоб додати текстуру і не відчувати себе повністю перевантаженими кожен раз, коли ви заходите в кімнату.Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Домашні справи

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua