10 найбільших тенденцій знайомств 2017 року

10 крупнейших тенденций знакомств 2017

Багато речей змінилося в світі знайомств протягом 2017 року. Крис Пратт та Анна Фарис розлучилися, принц Гаррі та Меган Маркл були залучені, Тинер заборонив тигра, 1 з 6 молодят вийшли замуж за когось іншого національного походження і (останнє, але не менш важливе … Ну, може бути, не в останню чергу), бійки набули сенсу. Там було багато змін, великих і малих, і це змусило нас задуматися …

Ось найбільші тенденції в 2017 році:

1. Хороші хлопці закінчують спочатку.

Люди, у яких є слова, такі як вдумливий, слухає, ввічливий, що дає спільноті, що віддає або доброзичливий в своєму профілі, отримують до 66% більше повідомлень, ніж середній. І якщо людина називає себе лицарем у сяючих обладунках, він може отримати до 67% повідомлень.

2. Прийшов час охолодити його фільтрами.

Можливо, ви подумали, що звузили свій пул людей для некурящих, атлети, які здобули освіту в коледжі, допоможуть вам знайти те, що ви шукаєте швидше, але дослідження показало, що люди, які використовували фільтри під час онлайн-знайомств, відправили більше повідомлень, але отримали 11% менше відповідей, ніж тих, хто їх відключив.

3. Більше зустрічаються поза свого віку.

У той час як онлайн-знайомства люди були на 9% більше схильні любити, повідомляти або розмовляти з кимось на десять років старше або молодше, ніж вони були в 2016 році.

4. Вища освіта робить вас більш привабливими.

Люди, які мають ступінь бакалавра або просунутого рівня, вважаються більш привабливими під час онлайн-знайомств. І вони також отримують до 17% більше відповідей на свої повідомлення.

5. Їжа, особливо гуакамоле, може принести вам зустріч.

Згадка guacamole в вашому профілі знайомств може привести до збільшення кількості вхідних повідомлень на 144%. І багато інших продуктів теж допомогли вам. Картопля збільшив вхідні повідомлення на 101%, а шоколад збільшив їх на 100%.

6. Більше немає стигми проти веганів або вегетаріанців.

Ще в 2015 році повідомлення, які згадуються як вегетаріанці, мали на 100% менше відповідей, ніж в середньому. Але тепер це 2017 рік, кажучи, що ви вегетаріанець, на 3% більше відповідей. Бути веганом – плюс. Люди, які говорять про веганів в своєму профілі, отримують на 62% більше вхідних повідомлень, ніж в середньому.

7. Дати поселення.

Повідомлення, в яких згадується обід, отримують на 25% більше відповідей, ніж в середньому, а кава, вечеря і напої отримують на 13% менше повідомлень.

8. Найбільш балакучі жінки в додатках для знайомств живуть в Піттсбурзі, а самі балакучі чоловіки – в Оуенсборо, штат Кентуккі.

У 2017 році жінки в Піттсбурзі частіше писалися, ніж жінки в інших місцях в США.

Кращі 5 найбільш розбірливих жінок за місцем розташування

Піттсбург, Пенсільванія
Цинциннаті, Огайо
Хантінгтон, WV
Wheeling, WV
Юба Сіті, Каліфорнія

І давайте не будемо забувати про хлопчиків. 5 найпопулярніших людей за місцем розташування

Оуенсборо, KY
Нью-Йорк, Нью-Йорк
Лос Анджелес, Каліфорнія
Моррістаун, TN
Евансвілль, IN

9. Якщо ви почекаєте занадто довго, щоб відповісти комусь, ви можете опинитися безсловним.

Хоча онлайн-знайомства, найкраще відповісти на чиєсь повідомлення протягом дня або шанси, що людина буде рухатися далі. Обмін повідомленнями в той же день призводить до 62% -ному відгуку, але після очікування протягом двох днів ставка падає до 45%.

10. Найактивніший день для знайомств був 15 листопада. Але найактивнішим місяцем був січень.

На 15 листопада було більше онлайн-знайомств, ніж в будь-який інший день року. І хоча 15 листопада був найпопулярнішим днем, в цілому, січень був найактивнішим місяцем, на 9% більше, ніж в середньому.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.