8 речей, які можуть зруйнувати ваші стосунки з мамою

8 вещей, которые могут разрушить ваши отношения с мамой

Якщо говорити відверто, відносини між матір’ю і дочкою можуть бути складними. Хоча немає такої речі, як «ідеальні» відносини.

Щоб дізнатися більше про те, що може зробити кожна доросла дитина, щоб поліпшити відносини з мамою, ми питали доктора Діану Сенфорд, психолога, який спеціалізується на відносинах і здоров’я жінок, а автор «Життя ніколи не буде таким же: керівництво по виживанню в реальному мамі після пологів », а також на майбутній книзі« Стрес менше ». Live More: Уважність в 5 простих кроків. Ось найбільш поширених способів, за якими дочки болять своїх матерів, і що ви можете зробити, щоб виправити будь-які рани.

1. Ви гарант відповідальності.

Можливо, ви ніколи не зможете уникнути образи своєї мами, але ви можете прагнути до спілкування «досить позитивно», сказав д-р Сенфорд в CountryLiving.com, що означає бути ввічливим і шанобливим.

Також корисно дати собі простір, коли ви гнівайтесь на неї. «Якщо ви засмучені, не дзвоніть їй і не кажіть нічого в даний момент», – говорить доктор Сенфорд. «Зачекайте, поки ви не заспокоїтеся, і ви готові вести більш конструктивну розмову, тому що багато неприємних речей говорять, коли між батьками і дітьми виникають емоції». Обробіть те, що ви відчуваєте, робіть те, що вам потрібно зробити, щоб заспокоїтися, а потім ви можете сформулювати, що у вас на думці.

2. Ви не приймаєте її повністю.

Подяка може пройти довгий шлях з мамою. «Визнання є дуже важливим, – каже доктор Сенфорд. «Мами відчувають себе самі по собі зрозумілими і недооціненими, і діти повинні розуміти, що багато мам помістили свою кров, піт і сльози, допомагаючи своїм дітям мати краще життя». Просте спасибі, що ви можете пройти довгий шлях. «Я консультую сім’ю прямо зараз, коли мама і син не близькі, але він завжди відправляє їй картку дня народження і вітальну листівку – якесь підтвердження, що він цінує її – це ключ». Навіть найменші жести вплинуть.

3. Ви не любите разом.

Вливання ваших відносин з радістю, сміхом і щасливими спогадами може стати ігровим наступником. «Розважайтеся з батьками…, це дійсно важливо, – говорить доктор Сенфорд. «Твоя мама теж людина, і їй подобається отримувати задоволення від створення можливостей для цього». Один з кращих способів зробити це – спільна подорож один раз в житті. Ви зможете досліджувати нові місця і поділитися значущими бесідами на цьому шляху.

Якщо в картах немає поїздки, спробуйте вправу, подібну спільному концерту або занять з кулінарії. «Вона буде набагато більш сприйнятлива до цього, ніж ви можете собі уявити», – говорить доктор Сенфорд. «Багато людей не думають про те, щоб повеселитися зі своїм батьком, але насправді батьки просто замасковані великі діти».

4. Ви вкрай захищаєтесь.

Так, безумовно, будуть моменти, коли ваша мама може діяти надмірно, занадто критично або непомітно, і в цьому випадку ви повинні висловити своє розчарування, але постарайтеся зробити це так, щоб вона знала, що ви її не відштовхуєте. «Ви хочете, щоб вона зрозуміла, що вона як і раніше важлива для вас, але тепер вона не бос, – говорить доктор Сенфорд. «Це можна зробити обережним, люблячим чином, але для цього потрібна певна ступінь самоконтролю і не дуже оборонна». Важливо спробувати знайти баланс між незалежністю і не змушувати її почувати себе відкинутою.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.