Connect
To Top

Помилки в домашньому інтер’єрі, яких потрібно уникати

1. Погано розташовані меблі

Зображення: Anne Swoboda/Flickr

Щоб ваш будинок виглядав зручним і згуртованим, дотримуйтеся кількох основних правил щодо меблів. Чи не вставляйте стільки, скільки зможете, в невеликий простір – це зробить його ще меншим. Наприклад, Apartment Therapy рекомендує залишити близько 61 сантиметри між стільцями навколо вашого обіднього столу, щоб зменшити ризик зіткнення ліктя, що ніколи не сприяє приємному обіду.

2. Занадто багато координаційних центрів

Зображення: Coco+Kelley/Flickr

У кожній кімнаті повинен бути фокус. У вашій вітальні фокус, швидше за все, буде телевізор, камін або вид. Занадто багато фокусів збиває з пантелику очей і змушує кімнату здаватися безладною.

3. Копіювання каталожних номерів

Зображення: Gatsby/Flickr

Чудово, що ви надихаєтеся журналами та каталогами, коли ви прикрашаєте кімнату, але переконайтеся, що ви дозволили їй виглядати як ваша кімната. Купіть кілька більших предметів (наприклад, диван, крісло і журнальний столик) і магазин в різних місцях для різних подушок і аксесуарів. Саморобні, оздоблювальні та благодійні цехи додадуть персонажа в ваш простір, говорить блогер дизайну Jennifer Ciani, і вам не потрібно буде турбуватися про те, що ваш друг або сусід має копію вашої вітальні.

4. Змішування занадто великої кількості дерев’яних тонів

Зображення: Steve Bennett/Flickr

У кімнаті не більше трьох різних дерев’яних плям, радить Apartment Therapy. Це стосується підлогових покриттів, шаф, столів і меблів. Ви завжди можете відновити частину дерева в своїй кімнаті, щоб створити більш уніфіковану обробку.

5. Відсутність обробки вікон

Зображення: Stephen Harris/Flickr

Штори і відтінки пом’якшують ефект голих вікон і додають тепло в кімнату. Не робіть помилку, припускаючи, що обробка вікон буде голодувати у вашій кімнаті світла. Повісьте бавовняні або муслінові штори, якщо ви хочете максимізувати природне світло в своєму будинку, пропонує дизайнер інтер’єру Лоуренс Ллевелин Боуен, і не залишайте вікно повністю голим, якщо воно не є виключно красивим.Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Домашні справи

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua