5 помилок домашнього інтер’єру

5 ошибок домашнего интерьера
Час ремонту? Пам’ятайте ці основні правила і залиште помилки домашнього декору в минулому.

1. Картини висіли занадто високо

Зображення: Richard Cawood/Flickr

Роботи, які висіли занадто високо на стіні, роблять кімнату неврівноваженою. Згідно Liette Tusignant з UTR Decor Blog, нижня частина обкладинки повинна бути на 20-25 см вище верхньої частини предмета меблів, будь то диван, піаніно, книжкова шафа або спинка ліжка.

2. Погане освітлення

Зображення: Cole Young/Flickr

Newsflash: Однієї накладної лампи по середині стелі недостатньо. Якщо у вас недостатньо світла у вашій кімнаті, вона буде виглядати нудною, втомленою і непривітною, попереджає дизайнер інтер’єру Ніна Кемпбелл. Щоб створити кращий світ у вашій кімнаті, використовуйте лампи, щоб приховати цибулини і контрольні лампи нижче рівня очей, стоячи. Використовуйте настільні і торшери для прямого освітлення там, де вам це потрібно найбільше, наприклад, на приліжкових столиках і поруч з кріслом, в якому ви сидите, щоб читати. Ще одна поширена помилка освітлення полягає в тому, щоб підігнати верхнє світло, яке занадто малий. Вона радить використовувати наступний розрахунок: для кожного ступеня ширини кімнати помножте це число на два для діаметра (в дюймах) люстри, яка буде працювати в цій конкретній кімнаті.

3. Нудні кольору

Зображення: Countrykitty/Flickr

У той час як білі та інші нейтральні кольори нешкідливі і йдуть з усім, яскраві або глибокі кольори можуть привести ваш будинок до життя. Не бійтеся невеликого кольорового експерименту, говорить гуру дизайну інтер’єру Abigail Ahern. Почніть грати з кольором, ввівши м’які меблі та постіль у яскраві відтінки, потім спробуйте стіну з акцентом в одній кімнаті. Ахерн пропонує вибрати колір для вашої найбільшої кімнати і побудувати на ній, щоб створити повну палітру кольорів, які можна використовувати у всьому будинку.

4. Безлад

Зображення: Gail Frederick/Flickr

Це здорово додати особистість до вашого будинку з прикрасами і аксесуарами, але безладне, захаращене оточення не сприяє спокійному домашноьму життю. Ви створите більше ефекту, показуючи предмети колекціонування в одному місці – на столі, в шафі або на одній стіні. Намагайтеся не витрачати гроші на занадто багато маленьких, несуттєвих аксесуарів і замість цього інвестувати в видатний шматочок, який додасть вашій кімнаті «вау» фактор.

5. Голі підлоги

Зображення: Jinkazamah/Flickr

Забути про килими – або не мати їх достатньо – велика помилка. Килимки додають колір, м’якість і допомагають поглинати звук. Прагніть мати хоча б один килим у своїй вітальні, передпокої, спальні, кухні, ванній і домашньому офісі. Завжди краще: килимок, який занадто малий для простору, нічого не додасть до загального погляду, каже дизайнер інтер’єру Даніель Оки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.