Connect
To Top

5 помилок домашнього інтер’єру

Час ремонту? Пам’ятайте ці основні правила і залиште помилки домашнього декору в минулому.

1. Картини висіли занадто високо

Зображення: Richard Cawood/Flickr

Роботи, які висіли занадто високо на стіні, роблять кімнату неврівноваженою. Згідно Liette Tusignant з UTR Decor Blog, нижня частина обкладинки повинна бути на 20-25 см вище верхньої частини предмета меблів, будь то диван, піаніно, книжкова шафа або спинка ліжка.

2. Погане освітлення

Зображення: Cole Young/Flickr

Newsflash: Однієї накладної лампи по середині стелі недостатньо. Якщо у вас недостатньо світла у вашій кімнаті, вона буде виглядати нудною, втомленою і непривітною, попереджає дизайнер інтер’єру Ніна Кемпбелл. Щоб створити кращий світ у вашій кімнаті, використовуйте лампи, щоб приховати цибулини і контрольні лампи нижче рівня очей, стоячи. Використовуйте настільні і торшери для прямого освітлення там, де вам це потрібно найбільше, наприклад, на приліжкових столиках і поруч з кріслом, в якому ви сидите, щоб читати. Ще одна поширена помилка освітлення полягає в тому, щоб підігнати верхнє світло, яке занадто малий. Вона радить використовувати наступний розрахунок: для кожного ступеня ширини кімнати помножте це число на два для діаметра (в дюймах) люстри, яка буде працювати в цій конкретній кімнаті.

3. Нудні кольору

Зображення: Countrykitty/Flickr

У той час як білі та інші нейтральні кольори нешкідливі і йдуть з усім, яскраві або глибокі кольори можуть привести ваш будинок до життя. Не бійтеся невеликого кольорового експерименту, говорить гуру дизайну інтер’єру Abigail Ahern. Почніть грати з кольором, ввівши м’які меблі та постіль у яскраві відтінки, потім спробуйте стіну з акцентом в одній кімнаті. Ахерн пропонує вибрати колір для вашої найбільшої кімнати і побудувати на ній, щоб створити повну палітру кольорів, які можна використовувати у всьому будинку.

4. Безлад

Зображення: Gail Frederick/Flickr

Це здорово додати особистість до вашого будинку з прикрасами і аксесуарами, але безладне, захаращене оточення не сприяє спокійному домашноьму життю. Ви створите більше ефекту, показуючи предмети колекціонування в одному місці – на столі, в шафі або на одній стіні. Намагайтеся не витрачати гроші на занадто багато маленьких, несуттєвих аксесуарів і замість цього інвестувати в видатний шматочок, який додасть вашій кімнаті «вау» фактор.

5. Голі підлоги

Зображення: Jinkazamah/Flickr

Забути про килими – або не мати їх достатньо – велика помилка. Килимки додають колір, м’якість і допомагають поглинати звук. Прагніть мати хоча б один килим у своїй вітальні, передпокої, спальні, кухні, ванній і домашньому офісі. Завжди краще: килимок, який занадто малий для простору, нічого не додасть до загального погляду, каже дизайнер інтер’єру Даніель Оки.Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Домашні справи

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua