Правда про секс після вагітності

Правда про секс після вагітності

Речі йшли дуже добре в відділенні сексу, поки ви не завагітніли, а через дев’ять місяців вискочив плачучий новонароджений. Зміни в організмі, сімейні зміни і нові обов’язки іноді можуть зробити секс після нороджуваності складнішим, але що в нормі? Тут наші експерти говорять, що це так.

1. Ваш секс-драйв відновлюється приблизно через шість тижнів після пологів.

Невірно: в той час як більшість лікарів дають жінкам всепоглинаючі статеві стосунки через шість тижнів після пологів, не всі жінки прагнуть піти. І, на думку багатьох експертів, в тому числі трин Рід, доктора філософії, секс-терапевта в Альберті, Канада, може знадобитися жінці кілька місяців, навіть цілий рік, щоб відновити свій сексуальний образ. «З мого досвіду, більшість жінок повністю втрачають інтерес до сексу як мінімум через рік після народження дитини», – говорить вона. «Тому що багато жінок пов’язують секс з виконанням ще однієї господарської роботи, його не потрібно чіпати, це просто чергова жертва з її боку. Тому, коли він торкається до неї, чи хоче він статі чи ні, її тіло негайно відключається». Рішення? Приділіть час безпросвітній близькості, наприклад, обніматися на кушетці разом після того, як дитина спить, що не обов’язково закінчується сексом, говорить доктор Рід.

2. Ви, ймовірно, не будете відразу вдаватися в форму, і ваше спотворене зображення тіла може змусити вас ухилитися від сексу.

Правда: «Ми бачимо так багато образів знаменитостей, які займаються бікіні і витягають свої тоновані, тугі тіла відразу після народження», – вказує Клер миска, співавтор книги «This This Pregnancy Make Me Look Fat»? Основне керівництво по люблячому вашому тілу до і після дитини. «Реальність така, що тіла більшості нових мам не виглядали так – і у більшості нових мам немає знаменитих банківських рахунків для тренерів і дизайнерських дієт». Спробуйте не зупинятися на тому, як змінилося ваше тіло, говорить миска, оскільки це може бути причиною вашого сексуального життя, особливо тієї, яка вже б’є дитину. «Простіше кажучи, погане зображення тіла вбиває настрій», додає вона. Ось найкраща порада з образотворчого зображення Mysko для нових мам: «Побалуйте себе добротою і співчуттям, коли ви лікуєте і пристосовуєтеся до свого нового життя в якості батьків. Правда в тому, що жінки набагато складніше ставляться до своїх тіл після пологів, ніж їх партнери. З чоловіків і партнерів, які ми опитали, більшість з них сказали, що їх найбільша турбота полягає в тому, що їхні дружини не відчували себе більш впевнено в своїх тілах ».

3. Ваша піхву, можливо, ніколи не буде колишньою.

Правда: Це те, що ніхто з нас не хоче чути, але «після пологів у багатьох жінок стають більш вільні вагіни», – говорить Бред Дуглас, доктор медицини, фахівець з обшивання і Чесапік, штат Вірджинія, для JustAnswer.com. Але якщо ви стурбовані тим, що це впливає на ваше сексуальне життя, не робіть цього. «Так, вагінальна тканина розширюється від пологів, але вона дуже податлива». У більшості випадків, за його словами, ваша анатомія повинна повернутися до нормальної форми в місяці після пологів. Однак, якщо ви відчуваєте, що щось не зовсім правильне, постійне відчуття «пухкості» або болю під час статевого акту – це може бути ознакою «пролапсу тазових органів», – говорить доктор Дуглас, і це те, що вам потрібно поговоріть зі своїм лікарем. У той же час експерти по здоров’ю кажуть, що найкраще, що жінки можуть виконувати пост-доставку, – це спробувати вправи Кегеля, які допоможуть підтягнути м’язи піхви і таза.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.