4 причини, через які він не хоче займатися сексом

4 причины, по которым он не хочет заниматься сексом

Ви вважали його ненаситним в спальні. Тепер? Не так багато. Якщо секс-драйв вашого чоловіка завалений, він може залишити вас в замішаному, стурбованому і, можливо, навіть болючому стані. Тут фахівці розкривають секрети таємничого чоловічого лібідо і допомагають вам зрозуміти, що робити, коли він втратив це любляче почуття.

1. Чоловіки “Менопауза”

Дивно чути, але багато експертів в області охорони здоров’я кажуть, що менопауза для жінок, андропауза – для чоловіків. Гарна новина для наших хлопців: це не так раптово або інтенсивно, як іноді можуть виникати тілесні зміни. За словами Жанни О’Коннелл, доктора медицини, медичного директора і співзасновника Інституту медичної естетики Сильван в Фредеріка, штат Меріленд, для чоловіків це природно.

Що робити? Завжди є маленька синя таблетка, але поспішати з рецептом може бути не найкращий підхід. Підсумок, говорить доктор О’Коннелл: Намагайтеся не приймати це особисто, якщо раніше він хотів зірвати з вас одяг, коли ви увійшли в двері, і тепер він майже не помічає нову спідницю, яку ви носите. Причина може бути просто біологічною, а не те, що він вас не приваблює. Замість того, щоб закритися, поговоріть з ним про його сексуальні почуття і потреби – і ваших.

2. Низький рівень тестостерону

За оцінками, у 13,9 мільйона американських чоловіків низький тестостерон, також відомий як гіпогонадизм, і це може бути причиною того, що він повертає вас вночі після ночі.

Як ви можете дізнатися, чи є у вашого чоловіка такий стан? На додаток до низького лібідо симптоми низького тестостерону включають зниження енергії, низька настрій, втому, втрату м’язової маси і навіть еректильну дисфункцію, каже Абрахам Моргенталлер, доктор медицини, асоційований клінічний професор хірургії в Гарвардській медичній школі і уролог в Бет-Ізраїлі Медичний центр диякониси в Бостоні. За словами доктора Моргенталер, 97% чоловіків з низьким рівнем тестостерону повідомляють про негативний вплив на їх сексуальне життя. На щастя, стан піддається лікуванню.

3. Відсутність цілування і обіймів – від вас

Ви поцілували свого чоловіка з ранку? Обійняли його, перш ніж піти на роботу? Ось що, каже Рафаель Дарвиш, доктор медицини, MBA, лікар з консьєрж-медициною в Лос-Анджелесі: його незацікавленість в сексі може бути викликана тим, що ви не показуєте йому досить повсякденному любові. «Втрата лібідо у чоловіків часто має мало спільного з медичними причинами і має багато спільного з жінками в їх житті», – каже д-р Дарвиш. «Не відчуваючи себе потрібним, і ніякої або обмежений фізичний контакт дійсно може пошкодити відносини».

Що ти можеш зробити? За його словами, спробуйте спонтані обійми, поцілунок або масаж спини. Це може мати великі виграші для його щастя і вашого сексуального життя.

4. Недіагностованим стан здоров’я

Втрата сексуального потягу для чоловіка не просто означає проблеми в спальні. Його низьке лібідо може бути ключем до інших проблем зі здоров’ям, каже Phil Nguyen, MD, фахівець з еректильної дисфункції в Boston Medical Group. «Пеніс можна вважати барометром загального здоров’я для чоловіків, і якщо в цій області є проблеми, це може бути симптомом великих проблем зі здоров’ям, таких як діабет, рак передміхурової залози або серцеві захворювання», – говорить він.

Хоча втрата сексуального потягу не завжди означає, що у нього є стан здоров’я, не завадить згадати про вашу турботу про нього, щоб він міг передати будь-які питання свого лікаря.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.