Істина про секс після менопаузи

Истина о сексе после менопаузы

Незалежно від того, чи перебуваєте ви в постменопаузі, в гущі або просто цікавитеся, які зміни можуть бути у вас в дорозі, швидше за все, ви задавалися питанням, що таке «зміна» може означати для вашого сексуального життя. Ви чули чутки, але ось правда.

Істина №1: Ваша піхва не хитається, як чорнослив

У той час як піхва проходить деякі зміни під час менопаузи через втрату естрогену, велика частина змін, які відбуваються, не піддається спостереженню. Іншими словами, немає такої речі, як «витирання», і ви, безумовно, не будете виглядати чорносливом. «Багато жінок взагалі не помічають змін, – говорить доктор Hope Ricciotti, лікар-гінеколог, який вчить в Гарвардській медичній школі і є експертом в галузі охорони здоров’я на BeWell.com.

Навіть найкращі новини: так як кровотік в піхву зменшується після менопаузи, подумайте про секс, щоб зберегти його в кращому вигляді. «Піхва – це спосіб «використовувати його або втратити », – пояснює д-р Річчіотті. «Дія статевого акту стимулює кровообіг в піхву і зберігає її здоровою».

Істина № 2: Інвестуйте час в гарне змащення

Одна з реалій сексу після менопаузи – вагінальна сухість. Це трапляється майже з кожною жінкою, каже Сарі Локер, експерт по сексу і автор «The Complete Idiot’s Guide to Amazing Sex». «Для здорового, комфортного сексуального життя після менопаузи, змазування є ключовим».

Якщо вам ніколи не доводилося використовувати мастило раніше, не соромтеся починати! «Занадто багато жінок залякані щодо використання мастила. «Сучасні чуттєві мастильні матеріали на водній основі дійсно можуть поліпшити секс на додаток до того, щоб зробити його більш комфортним.

Істина № 3: Ваше сприйнятя тіла може змінитися

«Багато змін, які відбуваються під час менопаузи, є не тільки фізичні, але і ментальні», – каже Елізабет Боски, доктор філософії, MPH, CHES, фахівець з сексуального здоров’я для About.com. «Менопауза може змінити те, як жінки думають про свої тіла і їх сексуальність, і це також може вплинути на їх самооцінку. Що ви можете з цим вдіяти? Спробуйте дрібниці, такі як гра сексуальної музики, щоб підвищити вашу сексуальну впевненість в собі.

Істина № 4: ви все ще піддаєтеся ризику захворювань, що передаються статевим шляхом

«Багато жінок в постменопаузі не усвідомлюють, що вони все ще схильні до ризику зараження ВІЛ та іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом, і тому не дбають про те, щоб використовувати презервативи, тому що вони більше не турбуються про вагітність», – говорить доктор Боски. «Це може сприяти зростанню захворюваності на ВІЛ у віковій групі старше 50 років».

Істина № 5: вам, можливо, доведеться трохи попрацювати для оргазму

«Ви можете відчувати 30 оргазмів в нічний час, але реальність така, що під час і після менопаузи вам, можливо, доведеться трохи старанно працювати з одним або двома”, – говорить Доррі Лінн, доктор філософії, психолог і педагог по сексу, який працює з AARP в Вашингтоні.

«Не дозволяйте цьому підвести вас, – каже вона. «Просто пам’ятайте, ви не можете конкурувати з пам’яттю про свого молодшого я», додає вона. «П’ятдесят – це не нові 20, їх 50 і люблячі кожен аспект того, хто ви є, і ваш досвід».

Правда № 6: ваш секс-драйв може спуститися … або вгору

Менопауза може означати різні речі для різних людей, додає доктор Лінн. І хоча деякі з них можуть відчувати зниження сексуального потягу, інші жінки знаходять, що з правильним мисленням їх сексуальний потяг може фактично збільшитися. «Для деяких жінок є сплеск адреналіну, який може спонукати вас спробувати нові речі, змінити своє мислення і жити через свої 50-е, 60-е і наступні роки з енергією і авантюрним мисленням.

Істина № 7: Ваша потреба в близькості може збільшитися

«Після менопаузи жінки все ще хочуть статевого акту, але це стає більш інтимним», – пояснює доктор Лінн. Ось її рецепт: «Прелюдія повинна починатися вранці з поцілунків пробудження, ласкавих поплескування по прикладу, стискання рук і пошепки солодких ниток протягом дня», – говорить вона. «Все це є частиною підвищення бажання, підштовхування до сексуального потягу, і у обох партнерів більше часу і уваги, щоб в повній мірі насолодитися їх сексуальним досвідом».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.