Connect
To Top

6 зручних видів підлог, якщо у вас є тварини

Підлоги мають властивість псуватися або руйнувати кімнату, тому це надзвичайно важливий компонент вашого дизайну. Однак, якщо у вас є домашня тварина, ви повинні ретельно вивчити тип, який ви виберете. Деякі поверхи є міцними та стійкими, коли справа стосується домашніх тварин – а деякі, на жаль, не є. Ось найкращі варіанти підлог для домашніх тварин.

1. Vinyl

Пройшли ті часи, коли були зіпсовані вінілові настили. Нові варіанти вінілу можуть забезпечити будинок поглядом з листяних порід або дорогиої плитки за невелику вартість. Оскільки вініл є пластичним, він не буде поглинати плями або запахи, але він поглинає звуки тварин.

2. Bamboo

When it comes to pets, floors are not created equal

Якщо ви так само захоплені екологічно чистим покриттям підлоги, як і про домашній котедж, бамбук підходить саме вам. Він повністю відновлюється і, природно, стійкий до утворення плям. Мало того, гладка обробка бамбука означає, що очищення висипань від сміття – це швидка прив’язка або змітання.

3. Porcelain or ceramic tile

When it comes to pets, floors are not created equal

Плиткова підлога тверда і холодна для домашніх тварин, щоб лежати, але це як і раніше хороший варіант для домашньої тварини вдома. Чому ти питаєш? Він пручається подряпин, і плитки не будуть поглинати плями, як іноді може використовуватися черепиця з натурального каменю. Просто зробіть це зручним, надавши вашій тварині килимок для зони або ліжко для тварин.

4. Cork

When it comes to pets, floors are not created equal

До тих пір, поки ви швидко виправитеи нещасні випадки, пробка є відмінним варіантом для будинку з тваринами. Продукт, природний, протимікробний, тому він пом’якшує запахи домашніх тварин. Більш того, він відмінно вбирає звуки, тому вам не доведеться слухати клік-клаптик маленьких пазурів весь день.

5. Concrete

When it comes to pets, floors are not created equal

Бетонні підлоги популярні прямо зараз, і не без підстав. Якщо ви захистите свої бетонні підлоги герметиком або підлоговим воском, ви не знайдете кращого матеріалу для домашніх тварин. Бетон стійкий до плям, запахів, лупою і кліщів, і його дуже легко очистити після того, як собака трісне бруд через будинок.

6. Laminate

When it comes to pets, floors are not created equal
Якщо вам потрібен зовнішній вигляд листяних порід, ламінат – хороший варіант для вашого будинку. Він, природно, стійкий до подряпин і довговічності, і залишає вологу краще, ніж тверда деревина. Ви захочете вибрати тиснений варіант, щоб допомогти вашим тваринам отримати силу, оскільки плавні варіанти, як відомо, слизькі.


Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Домашні справи

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua