7 ідей, для нового декору житла

7 идей для нового декора жилья
Зробити свій декор в актуальним з найбільш популярних тенденцій домашнього інтер’єру. Дуже просто!

1. Чорний. Чорний завжди в моді. Проте, в домашньому декорі це поняття постійно розвивається. Мета полягає в тому, щоб уникнути примарного ефекту дому та стріляти з-за тонкої елегантності. Розглянемо спарювання блідих стін з чорними дверима і обробкою вікна. Спробуйте пофарбувати кухонні шафи. Або додайте чорну фарбу тільки до однієї стіни з акцентом для натяку на драму.

Зображення: Houzz.com
Зображення: LampsPlus.com

3. Геометричні відбитки. Подивіться на килими і драпірування в стільникових, кошик-плетених візерунках і інших великих візерунках, щоб додати візуальний інтерес і текстуру. І не бійтеся змішувати малюнки!

Зображення: Houzz.com

4. Шпалери. Шпалери відкривають абсолютно новий світ модних варіантів дизайну – без роботи і відданості старомодним матеріалам для наклеювання. Використовуйте знімні шпалери для тканини, щоб додати пунш в стіну з акцентом, спинки книжкових полиць або навіть стеля. Мінливість дозволяє експериментувати, поки ви не отримаєте ідеальний вид.

Зображення:  Houzz.com

5. Золото і латунь. Дизайнер Беверлі Соломон зменшується, коли клієнти просять Лас-Вегас Шик: «заварювального золото з латуню, дзеркал і хром на білому». Але не помиліться: металевий декор повернувся. Уникайте нерізкості, вибираючи невелика кількість латуні з низьким блиском на дверних ручках, висунення висувних ящиків, рамок для картин або підвісних світильників.

Зображення: Houzz.com

6. Тропічний декор. Ця тенденція квіткового дизайну має потенціал, щоб виглядати як дешевий декор кімнати в мотелі. Примусьте його працювати, ввівши його в невеликих дозах: підкинути подушку, бігун столу або пишну тропічна рослина.

«Квіткові відбитки – це інструмент світу моди, але з часом вони еволюціонують», – каже Faith Phillips, експерт по дизайну і тенденціям для La-Z-Boy. «Їх декоративні аспекти роблять ці квітки ідеально відповідними для пуфтанской пуфи, подушок і стільця, які стають додатковими предметами мистецтва в кімнаті».

 

7. Жовтий. У цьому сезоні очікуємо побачити жовтий всюди. Жовта фарба. Жовта меблі. Жовтий текстиль. Жовтий декор. Підіть занадто світло, і ви отримаєте інституційний вид. Ідіть занадто яскраво, і ефект може бути жахливим. Вводите жовтий поступово, як акцент – і практикуйте стриманість.

Зображення: Houzz.com

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.