5 дивовижних реакцій після статевого акту

5 удивительных реакций после полового акта

Думаєте, що все жінки щасливо заснуть, сховавшись в обіймах свого чоловіка, після сексу? Подумайте ще раз! Деяким жінкам доводиться мати справу з безліччю реакцій після сексу, починаючи від кровотечі і болю до сліз і тяги до їжі – навіть амнезії! Тут експерти зважують деякі з більш незвичайних речей, з якими жінки стикаються після сексу.

1. Плач

Ти його любиш, і ти не злишся на нього – ти навіть пробачила його за те, що він забув зайти в магазин по дорозі додому з роботи, як він обіцяв … Так чому ти відчуваєш себе сумною після сексу? Не хвилюйтеся, – каже Айседора Альман, фахівець з сексолога і ліцензований терапевт в Сан-Франциско. Випадкові пост-сексуальні сльози, які не супроводжують проблеми відносин, є нормальними і зазвичай не мають великого значення. «Це часто звільнення збереженої напруги, як оргазм, а іноді супроводжує одне», додає вона.

2. Кровотеча

Кетлін, 35 років, жінка, що живе в районі Бостона, говорить, що, коли вона використовує ванну кімнату після сексу, вона зауважує трохи крові на туалетному папері, і вона її турбує. З поважних причин, каже Lissa Rankin, MD, ob-gyn, автор і засновник OwningPink.com. «Посткоїтальна кровотеча ніколи не буває нормальним, якщо у вас не менструації або просто втратили свою невинність». Згідно з доктором Ранкін, якщо у вас виникає кровотеча після сексу, це може бути пов’язано з будь-яким з наступних: аномальні (передракові або ракові) клітини на шийці матки, які, як правило, мають додаткові кровоносні судини, які можуть бути крихкими і кровоточать при дотику під час секс; шийний поліп; ЗПСШ, що вражає шийку матки або піхви, такі як гонорея, хламідіоз або трихомонади; аномалії всередині матки, такі як фіброз, поліп або гіперплазія ендометрію або рак; вагінальна інфекція, така як дріжджова інфекція, яка може дратувати стінки піхви і викликати кровотечу; або травми дівочої пліви, піхви, шийки матки або промежини. «Якщо у вас кровотеча після сексу, особливо якщо це відбувається більше одного разу, зверніться до лікаря», – рекомендує д-р Ранкин. «Посткоїтальна кровотеча – це те, що ви не хочете ігнорувати, оскільки це може бути єдиною ознакою того, що ви помилилися».

3. Інтенсивне бажання бути самотнім

У той час як багато людей люблять затримуватися в обіймах один одного після сексу, деякі – як раз навпаки. Насправді деякі жінки кажуть, що не можуть дочекатися, коли вони підуть і відступлять в іншу частину свого будинку – від свого чоловіка. «Після інтенсивної близькості статі жінка або її партнер, можливо, повинні бути одні, щоб зібратися, відчути себе знову інтегрованими», – пояснює Альмен. «Іноді жінка відчуває, що вона занадто багато віддавала себе і повинна бути одна, щоб відчувати себе знову», – продовжує вона. «Якщо вона визнає її потреби, вона зможе щось зробити, замість того, щоб почати бій або піти в те, що може стати відмовою від її партнера».

4. Погані головні болі

Якщо за сексом слідує погана головна біль, ви не самотні. Це може бути загальна скарга, говорить доктор Ранкин. «Це те, що ми називаємо« головний біль »,« напружений головний біль» або «мігрень зусиль». «Переклад: головний біль оргазму. «Оскільки статевий акт і оргазм можуть запускати цілий каскад фізіологічних подій, включаючи підвищений кров’яний тиск, це може спровокувати головні болі, включаючи головні болі мігрені», – говорить вона. «Але важливо перевірити це, щоб головні болі не викликалися органічними причинами, такими як пухлина головного мозку або інші порушення нервової системи. Зазвичай ці типи головного болю нешкідливі, хоча вони можуть зруйнувати ваше лібідо нерозважливо. Якщо ви страждаєте від посткоїтальних головних болів, поговоріть зі своїм лікарем. Ви можете скористатися ліками до сексу, які можуть допомогти запобігти головні болі і допомогти вам зберегти ваш моджо».

5. Тимчасова амнезія

Це звучить як сцена з фільму: після сексу жінка раптово не пам’ятає, де вона, в якому році вона і як вона туди потрапила. Але те, що звучить як вигадка, насправді є реальним, але рідкісним, медичним станом, званим перехідною глобальної амнезією, коли кровотік тимчасово обмежений з області гіпокампу у мозку. Експерти вважають, що це може бути викликано напруженою діяльністю, такий як енергійне вправа або секс з оргазмом. «Деякі жінки також червоніють від оргазму, на мить», додає Альман. «Найкраще перевіряти, щоб виключити можливість міні-удару».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.