Як познайомитися з людьми в новому місті

Как познакомиться с людьми в новом городе

Переїзд в нове місто може бути приголомшливим. Там багато змін – часто нова робота, нова життєва ситуація і новий графік. Тільки після того, як ви почнете зустрічатися з людьми і отримати якесь соціальне коло, яке ви починаєте відчувати. Ця знахідка в соціальному колі, це складна частина. Крім прогулянок в барі і прохання «Подружитися?» Ось кілька ідей про те, як зустріти людей в новому місті.

1. Не приносите свій обід на роботу

Запитайте в колег поради про хороше місце, щоб поїсти, і коли вони зроблять пропозицію, скажіть їм, що ви хотіли б зайти туди коли-небудь. Це дасть вам можливість поспілкуватися поза офісом, далеко від завдань. Таким чином, вони можуть дізнатися вас, а не просто відповідати на всі ваші запитання. Якщо ви знайдете когось, кого хочете, запросіть їх в щасливу годину.

2. Стати звичайним

Знайдіть сусідній бар або кафе і вирушайте регулярно. Ви дізнаєтеся всы знайомі обличчя, і через пару тижнів вони почнуть згадувати вас і ваше замовлення. Дружні вітання перетворяться в короткі чати, і ви зможете дізнатися про всі хороші речі, що відбуваються по сусідству.

3. Добровольці

Знайдіть щось з соціальним аспектом. Очищення групового парку або обслуговування на кухні дає вам можливість виконувати роботу в цілому, а багато груп добровольців пропонують щасливі годинні збори після цього. В якості альтернативи, ви можете стати собачим ходоком. Ці пухнасті маленькі тварини відмінно підходять для залучення уваги людей до парку.

4. Похід в спортзал

Приєднайтесь до тренажерного залу, який пропонує групові заняття, такі як йога, зумба або кік-бокс. Ви часто будете бачити одні й ті ж особи один або кілька разів на тиждень, і є певний зв’язок, який утворюється, коли спітнілі люди погано танцюють разом.

5. Музеї

Це може здатися занадто задушливим або тихим для активності, щоб дійсно зустрічатися з людьми, але багато музеїв пропонують відмінні заходи, такі як показ фільмів, лекції і після темної ночі, в яких вони подають алкоголь і проводять якісь розваги. Всі ці варіанти роблять музей мистецтва або науки відмінним місцем для знайомства з людьми.

6. Спробуйте громадський транспорт

Якщо ви зможете працювати на лінії громадського транспорту, перевірте це. Швидше за все, на вашому шляху буде багато інших молодих професіоналів, і ви можете регулярно бачити однакові особи. 30-хвилинна поїздка на автобусі – відмінна можливість поспілкуватися про останню книгу, яку ви читаєте, або про те, що відбувається в місті у вихідні дні.

 

Незалежно від того, що ви виберете, багато людей, що зустрічаються в новому місті, – це пошук можливостей, які полегшують вам вибір. Вам доведеться трохи попрацювати з ініціативою і, можливо, бути більш наполегливим, ніж зазвичай, коли ви наближаєтеся до людей, але це теж частина задоволення. Зрештою, ви тільки скоро станете новачком, щоб ви могли використовувати його, поки можете.

І не забудьте використовувати одне з найбільших виправдань, щоб почати розмову з ким-то, кого ви цікавитеся: «Я новачок в місті, тому …»

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.