Як поговорити з чоловіком про секс: поради

Как поговорить с мужем о сексе: советы

Найпоширеніша проблема сексу, з якою стикаються в іншому випадку щасливі подружні пари? Не дивно, що це фактор «недостатньо». Пари часто в кінцевому підсумку збентеженішлюбом, який затемнений в сексуальній інтенсивності або частоті. Але це хороша новина, за словами Кімберлі А. Шарки, сертифікованого секс-терапевта в Чикаго. Справа в тому, що «Сексуальні проблеми в разі добрих шлюбів часто вирішуються». Але … і ти знав, що це прийде, вірно ?! – тобі потрібно поговорити … з твоїм чоловіком … про секс. Ось кілька покажчиків на обговорення теми з менш мужнім чоловіком.

1. Не піднімайте предмет в ліжку.

Прямо перед або після сексу, коли ви голі, це не найкращий час для вивчення недоліків або аналізу результатів. «Це коли ми найбільш уразливі». Крім того, ваша спальня і, звичайно, ваша ліжко, повинні бути святилищем, а не місцем для скарг на повітря. Замість цього виберіть приємне, але нейтральне місце, наприклад, ресторан, який досить романтичний, щоб розслабитися (і досить шумно для розумного усамітнення!).

2. Зробіть план для розмови.

Є що сказати про спонтанність, але для цього не може бути часу. «Якщо ви засліпили свого чоловіка, ви, швидше за все, зробите його оборонним», – каже Шаркі. Дайте йому підказку, про що хочеться спілкуватися, так що у вас обох є час подумати про те, що ви хочете сказати.

3. Озирніться назад на хороші / гарячі старі дні.

Іноді загальне почуття ностальгії з приводу того, що ви робили, може бути досить, щоб вести вас по шляху відвертої розмови про секс, говорить Шарки. Ви могли б сказати: «Пам’яташ, коли ми зазвичай годинами цілувалися, я сумую з цього приводу». Або: «Мені подобалося, коли ви просто хапали мене ззаду, і це змушувало мене відчувати себе таким бажаним».

4. Зрозумійте, що він автоматично не знає, як вам сподобатися.

Незграбна людина, яка не може знайти свій шлях навколо жіночого тіла. Але те, що насправді більш поширене, каже терапевт з Лос-Анджелеса Тодд Креагер, автор «Довгого гарячого шлюбу», полягає в тому, що те, що раніше було надійним індуктором задоволення, більше не працює завдяки зміні тіла (наприклад, після народження дітей) або просто міняючи переваги в міру дорослішання. Якщо ви не скажете йому, що працює (і більше не працює), як він дізнається? Подумайте про це, оновивши карту, коли будуть введені нові дороги або дорожні блоки.

5. Будьте ясні про те, чого ви хочете.

Якщо ви не знаєте, що плаває на вашому човні, ви не зможете повідомити про це своєму партнеру, каже Креагер. Якби ви просто стрибали в ліжко і харчувалися, але тепер відчули б себе більш комфортно з довгим сеансом макіяжу на кушетці, скажіть йому про це. Якщо якась частина вашого тіла, з якоїсь причини, більше не підходить до гарячої точки, скажіть так, і скажіть йому, що відчуваєте себе добре в ці дні.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.