Connect
To Top

10 способів захистити відвідувачів від неприємностей в ванній кімнаті

Якщо ви коли-небудь відчували себе некомфортно, використовуючи чужу ванну, то ви можете співчувати тому, як ваші гості можуть себе почувати, коли їм потрібно буде використовувати вашу. В ідеалі, вони повинні мати можливість заходити і піклуватися про себе – без необхідності просити про постачання або турбуватися про те, що вони залишають позаду. Ось як переконатися, що ваші гості ніколи не відчувають себе збентеженими у вашому будинку.

1. Зробити вступ. Коли відвідувачі прибудуть, дайте їм знати, де знаходиться ванна кімната для гостей, і щоб не соромилися використовувати її в будь-який час під час вашого візиту.

2. Не економте на туалетному папері. Дуже важливо, щоб ваша ванна кімната була добре укомплектована туалетним папером. Перш ніж гості прибудуть, покладіть повний рулон на роздавальну машину і покажіть ще кілька рулонів, де гості можуть легко отримати до них доступ – не ховайте їх у шафі або під раковиною.

3. Допоможіть жінкам-гостям. Встановіть аварійні матеріали для жінок, які зупиняються. Розмістіть тампони та прокладки в декоративній корзині, щоб відвідувачі могли швидко знайти те, що їм потрібно.

4. Допоможіть гостям чоловічої статі. Пам’ятайте, що більшість хлопців піднімають сидіння для унітазу, тому завжди стежте за тим, щоб на нижньому боці кришки не було нічого.

5. Допоможіть маленьким гостям. Подумайте про те, щоб забезпечити маленьке сидіння або стілець разом з табуретом, який може допомогти дітям дістатися до туалету і раковини.

6. Додайте білий шум. Якщо ваша гостьова лазня знаходиться в межах досяжності ваших зборів, то ви можете захотіти додати щось, що допоможе приховати звуки, які іноді супроводжують вас у ванній. Тримайте iPod або CD, граючы всередині (або прямо на вулиці) у ванній кімнаті, щоб гостям не доводилося турбуватися про те, що їх підслухали.

7. Підготуйтеся до гіршого. Ви можете бути розгублені, коли гість забиває ваш туалет, тому ви можете собі уявити, як він або вона повинен себе відчувати! Тримайте чисту плунжерну і туалетну щітку поруч з туалетом, щоб ваш відвідувач міг управляти резервними або слизькими мітками, не розкриваючи занадто багато для вас.

8. Відкрийте параметри керування запахом. Свічки і освіжувачі кімнати забезпечують приємний прийом тим, хто входить у ванну, але вони роблять трохи більше, ніж маскують запахи, які ваші гості іноді залишають позаду. Краще надати рішення, які усувають запах.

9. Надайте сміттєву корзину. Ваші домогосподарства не повинні були б витягувати свій баламуть сміття. Перш ніж відвідувачі прибудуть, помістіть порожній сміття або продуктовий мішок в сміттєву корзину для ванної, так що гості можуть легко позбутися небажаних речей.

10. Переконайтеся, що двері з замками. Якщо ви не впевнені, що маєте загальну конфіденційність, це важко виконати для ванної кімнати. Двері, що не мають замки, мають обов’язково мати … але це ключ, адже хтось (твій кращий друг, хвацький малюк) застряє всередині.Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Домашні справи

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua