Connect
To Top

6 кращих секс-порад від чоловічих журналів

Ви коли-небудь переглядали журнали свого хлопця або чоловіка? Погляд на сторінки підписки вашого хлопця може багато розповісти про нього, особливо про секс. Занадто соромливо дивитися? Ми переглянули його улюблені місяці і веб-сайти, щоб показати список сексуальних рад, які повчальні, дивні і відверто інформативні. Попередження: Ви можете почервоніти.

1. Секс – це не гонка

Журнал Men’s Health, так званий «№1 секс-відгук»? Ми очікували чогось ультрарадіціонного, але ми повинні погодитися з тим, що ця gjрада отримує приз: «сповільнюється, хлопці! «Секс – це не гонка, тому потрібен час, щоб дослідити її», – пишуть редактори. «Зосередьтеся на її стегнах і нижньому животі. Зробіть ментальнt коло на відстані 2 дюйма навколо її піхви і не перетинайте лінію, поки ви цілуєте, облизуєте і пестите ».

2. У похвалі масажу

Ми любили бачити поради Максима Великобританії щодо масажу голови. «Дівчата люблять отримувати масаж голови», – пишуть редактори. «Він може посилати відчуття на всьому шляху її тіла» – ви знаєте, де. «І хоча це може звучати не еротично, ми кидаємо виклик вам не отримати результат». Ми говоримо «так», до цієї поради.

3. Спільна робота

Спалювання жиру як прелюдія? Чоловіче здоров’я нагадує нам про те, що розробка з вашим солодким може підвищити рівень допаміну і полегшити занепокоєння – ідеальний шторм для задоволення, без сексу без заборони. Ми знали це, звичайно, але ось що нам стало новиною: «У потсового поту у чоловіків є андростадіенон, похідна тестостерону, яка викликає у неї збудження, коли вона її пахне», – пишуть редактори. Це може бути правдою, але ми як і раніше рекомендуємо приймати душ після заняття в спортзалі. Чистота також пахне сексуально.

4. Комплімент, комплімент, комплімент

Чоловіче здоров’я обстежило 2000 жінок, і вгадайте, що вони говорять, що ми хочемо найбільше в ліжку? Компліменти! І «Wow» або «You’re hot» не зовсім те, що ми шукаємо. Теммі Нельсон, доктор філософії, ліцензований психотерапевт і автор книги «Отримання сексу, який ви хочете», спонукає чоловіків проявляти певну роль в наданні компліментів, і ми не можемо погодитися більше. Ось кілька прикладів, які вона дає: «Твої груди настільки м’які», «Мені подобається, як ти пахнеш», «Мені подобається звук твого голосу». Чим більш докладна ваша похвала, тим більше особиста вона для неї – вона показує їй, що ви отримуєте задоволення від свого тіла, а не тільки від будь-якого оголеного тіла ». Погоджено!

5. Фокус на ногах

Якщо ваш чоловік раптом вирішить дати вам масаж ступень перед сном, він, можливо, прочитав про одного з чотирьох кращих порад AskMen.com для надання допомоги оргазму жінок. Дивно, але один з сексуальних кореспондентів веб-сайту повідомляє: «Те, що більшість з вас, ймовірно, не усвідомлювала, – це важливість теплих ніг, збільшуючи ймовірність того, що вона відчує оргазм. За словами голландських вчених з Гронінгенского університету, шанси збільшені на 30% ». Спасибі, хлопці! Ми будемо носити вовняні шкарпетки.

6. Повільний танець

Коли ви в останній раз танцювали з чоловіком? Минулого літа на весіллі вашої другої кузини? На твоєму весіллі? Так, час на біс … в спальні, кажуть редактори британського видання Максима. Насправді, повільні танці з’явилися в їхньому списку 100 кращих правил прелюдії, як спосіб отримання соків. «Повільне танцювання – давно забута частина людської спокуси, тепер тільки виконується в шкільних дискотеках стримано, незручно», – пишуть редактори. «Ми говоримо про це!» І ми говоримо, блискучий!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Чоловічий клуб

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua