Робота з незручними моментами … в ліжку

Работа с неудобными моментами ... в постели

Ну, ти не один. Давайте подивимося правді в очі, реальний секс далекий від прекрасно виконаних романтичних сцен, які Голлівуд зображує на великому екрані, а секс-експерти кажуть, що кожна пара відчуває свою частку помилок в ліжку. Ми попросили експертів розповісти нам про найпоширеніші бентежні сценарії: все від дивних шумів до занепокоєння в роботі і їх поради прогнати їх.

Незручний момент №1: поганий час

Швидше за все, незалежно від того, наскільки хороший ваш чоловік в ліжку, був час, коли ви хотіли, щоб він протримався трохи довше. «Повірте мені, – каже Гільда ​​Карл, доктор філософії, експерт по сексу і відносин і автор книги« Як перемогти, коли твої друзі», «коли це відбувається, він більш збентежений, ніж ти». Д-р Карл каже, що замість того, щоб лаяти його або завдавати болю, він просить попросити провести перевірку дощу. «Ви також можете нагадати йому про те, як жінки іноді не досягають апогею, незважаючи на спеку моменту», – говорить вона. Підсумок: Визнайте незграбний момент і рухайтеся далі. Це не час для сорому чи провини.

Незграбний момент №2: хтось пропускає газ

Упс! Якщо це трапилося з тобою. На думку експертів, середня людина пропускає газ приблизно 15-25 разів на день, а тертя статевого акту іноді може збільшувати газ. Наступного разу, коли це станеться, не дозволяйте цьому вбивати настрій, каже доктор Карл. «Замість цього потискайте плечима, приносьте вибачення за будь-який неприємний запах і міняйте тему», – говорить вона.

Незграбний момент № 3: він пропонує те, що вам незручно

Просто тому, що ви любите один одного, не означає, що у вас завжди будуть ті ж ідеї про те, що ви хочете в ліжку. І коли він пропонує щось, з чим вам незручно, це може бути справжній гул. Каже Стефані Бюлер, психолог з Пенсільванія, психолог з Каліфорнії і секс-терапевт, замість того, щоб закривати його, спробуйте знайти спільну мову. «Якщо можливо, подивіться, чи можете ви «обговорити» фантазію, щоб вона включала в себе елементи, які теж включали вас», – говорить вона. Але, додає д-р Буелер, якщо його фантазія йде в області, які роблять вас незручними, «вам може знадобитися прибити його вухо і сказати:« Знаєш, люба, у тебе відмінна уява. Чи можемо ми використовувати її, щоб знайти те, що мене теж змушує »? Таким чином, ви вихваляєте його, а також заохочуєте його, а не закриваєте.

Незграбний момент № 4: випадкова травма

Ой! Секс не обов’язково повинен бути класифікований як грубий, щоб привести до травми. Просто подумайте: випадкові кусання, дряпання, витягування м’язів, судоми в ногах і т. д. Перше правило випадкового пошкодження в ліжку: вставайте і справляйтеся з ним (чи варто це приймати аспірин або отримувати пов’язку). Друге правило: сміятися. За словами доктора Карла, перерваний секс може розповісти вам багато про вашого чоловіка. «Ти побачиш, як він справляється з перерваним задоволенням і не пробивається», – говорить вона.

Незграбний момент № 5: один з вас не в настрої

Хтось хоче сексу, інший – ні. Це часто може бути рецептом для образливих почуттів в спальні і великою кількістю незручної тиші. Але важливо дізнатися, що «ні» не означає «я тебе не люблю», – говорить доктор Бюлер. «Я думаю, що найкраще, щоб пара зрозуміла, що завжди добре говорити «ні» сексу, незважаючи ні на що», – каже вона, додавши, що в спальні повинна бути зона відсутності провини. «З іншого боку, жінка може записатися на себе і запитати, чи повністю вона не вступила в комісію або може згуртуватися, якщо знадобиться. Якщо вона не вступила в комісію, вона повинна дати своєму партнеру «м’яку немає», тобто сказати «ні», але припускаючи, що вони займаються сексом через день або два або у вихідні, коли вона думає, що вона буде здоровою або більш відпочила ».

Незграбний момент № 6: ваші діти ходять

Це момент, коли кожен батько боїться: ви вважали, що ваша 5-річна дитина міцно спить, але потім вона просить пропити воду і зловити вас в цьому акті. «Іноді діти знаходять секс заплутаним і думають, що пари борються або завдають один одному шкоду», – говорить доктор Бюлер. Якщо ви опинитеся в цій небезпечній ситуації, краще відразу звернутися до проблем вашої дитини. «Ви можете сказати, що мама і тато іноді дуже ласкаві один з одним, і те, що вона бачила, нормально для одружених людей», додає вона. І інвестуйте в замок для вашої спальні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.