Connect
To Top

11 ідей декорації 70-х років, щоб дати вашому дому приголомшливий ретро-ефект

Речі з минулого століття є популярними. Дійсно класний матеріал відбувається з 70-х. І ці ретро-декори – кращий спосіб отримати трохи Brady Bunch в вашому домі 21-го століття.

1. Крок

Зображення: Overstock.com

«1970-ті роки були цікавим часом для дизайну, – говорить Хізер Френкс з Mark One Interiors. «Стіни з дерев’яних панелей, яскраві кольори, макраме та килими, обмундирування унітазу , все, що завгодно».

2. Ретро веселки

Зображення: MuralsWallpaper

Ви знаєте, що ще було великим в 70-х роках? Поліестерні костюми з райдужними смужками. Віддайте шану тим щедрим шахраям з шпалерами, які підірвуть ваш розум. Радуга Track Retro Mural Шпалери не для людей зі слабкими нервами.

3. Іконописне настінне мистецтво

Зображення: Amazon

Додайте трохи щось особливе до цих ретро-шпалер: знаковий плакат 1976 року Терахові Фосетт із зображенням зірки Ангелів Чарлі в її знаменитому червоному купальнику. Шагаделік, крихітко!

4. Зворотні кольори та текстури

Зображення: B. Pila Design

Що ви отримуєте, коли приймаєте килимок з 1970-х років і перетворюєте його в лавку? Розроблений Bea Pila, Phoenix Ottoman випускається в різноманітних колірних відтінках, в тому числі і в цьому золотисто-жовтому кольорі 70-х років.

5. Зелений оксамит

Зображення: Bryght

Хіба оксамитовий диван не виглядав би приголомшливо з цієї жовтої османкой? Grass Green Sven Sofa – це модне оновлення класичного дизайну. З’єднайте його з іншим декором, створеним в 1970-х роках, для ретро-кімнати, що виходить з цього світу.

6. Хто б не хотів цю лампу?

Зображення: Amazon

Проливайте світло на шикарну підкладку зі світлою зеленою керамічною лампою Сова. Ви будете негайно перевезені до десятиліть минулого.

7. Звуки 70-х років, модернізовані

Зображення: Dot&Bo

У той час як ви відчуваєте холод на цьому ліфті-дивані, чому б не перейти до звуків 70-х років з Contemporary Turntable, який дозволить вам «подолати розрив з істинним вініловим звуком, який може записуватися на цифрові за допомогою простої технології USB».

8. Старовинні вібрації

Зображення: Wayfair

Зберігайте альбоми записів Jivin в стилі 70-х років за допомогою Манчестер-аудіозапису Крослі. Завдяки старовинному фінішу з паприки, цей чудовий стіл буде стильним для вашого програвача та улюблених альбомів ABBA та Bee Gees.

9. Zig zag

Зображення: in2green

Пам’ятаєте тих, що були в’язаними афганами з 70-х років? Вони були далеко позаду. Завдяки in2green ви можете мати свій власний, навіть якщо ви не можете в’язати або в’язати гачком. Eco ZigZag Throw – це розкішна ковдру, зроблена з переробленого бавовняного горіха з витриманих текстильних стрижнів.

10. Чим флешер, тим краще

Зображення: BoConcept

70-е познайомили нас з стрункою, блискучою дискотекою. І золота подушка BoConcept, безумовно, нагадує цю епоху. Додайте його до свого зелений диван.

11. Це час дискотеки

Зображення: Dot&Bo

Зрозуміло, дискотечна куля продовжує служити символом кінцевої танцювальної вечірки. Зробіть своє корисне: годинник настінного годинника Glitter допоможуть вам зберегти час в ваших крутих копання.Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Домашні справи

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua