Все, що вам потрібно знати про мастильні матеріали для сексу

Все, что вам нужно знать о смазочных материалах для секса

Якщо вам цікаво, чи може знадобитися мастило, відповідь, ймовірно, так. Жінки можуть відчувати сухість піхви з різних причин: від грудного вигодовування до менопаузи або просто в дні сушки під час нашого природного менструального циклу, говорить Деббі Хербенік, доктор філософії, автор книги «Відчуй себе добре: керівництво для жінок із сексуального задоволення і задоволеності». Коротше кажучи, мастильні матеріали можуть допомогти зменшити біль і збільшити задоволення. «Ми виявили в наших дослідженнях, що мастильні матеріали були пов’язані з більш приємною і задовільною мастурбацією і статевим актом у порівнянні з сексом без змащення», – говорить доктор Хербенік.

Хороше мастило може також заощадити ваш час і розчарування, каже Ава Каделл, педагог по сексу і засновник Університету Лагологіі в Лос-Анджелесі. «З віком – і при зменшенні частоти статевого акту – час стимуляції, необхідний для виробництва вагінального змащення, може збільшитися». Мастила, за її словами, можуть допомогти вашому тілу відчувати себе готовим до сексу, коли ваш розум робить – без проміжного проміжку часу.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, які є хороші, які не потрібні і які є абсолютними спробами.

1. Зігріваючі мастильні матеріали

Ймовірно, ви бачили журнали або телевізійні оголошення для мастильних продуктів, які обіцяють додати відчуття потепління під час сексу. Але чи працюють вони? Кращий питання: вони відчувають себе добре? Так, каже доктор Хербенік. «Потепління мастильних матеріалів може допомогти в додаванні під час сексу, особливо при використанні зовні презерватива», додає вона. Але використовуйте економно. «Будьте обережні, щоб не занадто сильно накидатися, – каже вона. Оскільки жіночі геніталії більш чутливі, ніж чоловіки, відчуття потепління може бути трохи сильнішим для жінок з чутливою шкірою ».

2. Мастильні матеріали на водній основі

Більшість мастильних матеріалів, представлених на ринку сьогодні, засновані на воді, що добре. Багато експертів в області сексуального здоров’я кажуть, що це може бути краще для людей з чутливою шкірою. «Мастильні матеріали на водній основі є золотим стандартом, коли мова йде про мастильні матеріали, – каже доктор Хербенік. Але не забудьте уважно поглянути на етикетку, перш ніж купувати її. Просто тому, що він «заснований на воді» не означає, що він не буде викликати роздратування. «Якщо ви чутливі до певних інгредієнтів, ви можете уникати продуктів, що містять пропіленгліколь або хлоргексидин, що може викликати роздратування у деяких жінок».

3. Масляні мастильні матеріали

Масляні мастильні матеріали можуть забезпечити гарне змащення з менш «гладким» відчуттям, кажуть експерти. «Деякі лікарі навіть рекомендують оливкову олія як варіант», – говорить доктор Хербенік. «Але будьте обережні щодо цих продуктів на масляній основі, які можуть привести до псування презервативів з латексу, однак вони безпечні для використання з презервативами з поліуретану». І більшість експертів вважають, що мастила на масляній основі, як правило, найкраще підходять для чоловіків і не ідеальні для піхви.

4. Ароматизовані мастильні матеріали

Ароматизовані мастильні матеріали можуть допомогти вам подолати сором’язливість щодо орального сексу з вашим чоловіком, каже Каделл, який рекомендує використовувати сорт полуниця Kwwi Strawberry. «Вони можуть бути цікавим способом познайомити оральний секс з партнером, який може трохи коливатися», – говорить вона. «Для найкращого можливого досвіду переконайтеся, що це відмінна формула без цукру». (Важливо для жінок і чоловіків з діабетом: багато ароматизованих мастильних матеріалів можуть містити цукор.) «Я рекомендую смачне мастило з ароматичними смаками перед її використанням під час сексу, оскільки якийсь смак жахливий», додає доктор Хербенік.

5. Мастильні матеріали на основі кремнію

Найкраще місце для використання мастила на основі кремнію? В душі, каже Каделл. «Силікон володіє ультра-зволожуючу дію і не руйнується у воді, тому він дуже тривалий, він також відмінно підходить для масажу». Але це змащення поставляється з попередженням про небезпеку: «Якщо він розливається на підлозі, це може бути дуже слизькою”, – говорить доктор Хербенік.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.