Виховання дітей дідусями і бабусями не завжди є безпечним, дослідження

Воспитание детей дедушками и бабушками не всегда безопасно, исследования

Бабуся робить велику няню – адже вона тебе виховувала! – але її ноу-хау по вихованню може знадобитися оновлення, пропонує нове дослідження. Дивовижна кількість бабусь і дідусів покладається на старомодні поради, які можуть поставити дітей в небезпеку.

У той час як у них є «мудрість століть», 636 дідусів і бабусь не так добре справлялися з анкетою по догляду від Northwell Health. Більш ніж дві третини говорять, що порізи краще заживають без пов’язки, хоча покриття рани усуває шкідливі бактерії. Ще 44% вважали, що крижані ванни можуть знизити високу температуру, коли вони дійсно представляють небезпечний ризик гіпотермії.

«Це може здатися логічним, але небезпечно коли-небудь вводити дитину в холодну воду, тому що ви можете занадто сильно знизити температуру тіла», – сказав провідний автор дослідження д-р Ендрю Адесман з Дитячого медичного центру Коен. «Ми повинні« Припускаю, що тільки тому, що раніше вони виховували дитину, вони експерти ».

Більш тривожно, майже чверть не знала, що немовлята повинні спати на спині. За даними Американської академії педіатрії, з боків або шлунку збільшується ризик синдрому раптової дитячої смерті.

Адесман визнає, що батьки теж можуть розібратися в керівних принципах, але опитування як і раніше служить для пробудження. Коли 10% дідусів і бабусь живуть, принаймні, з одним онуком, важливо, щоб всі вихователі не відставали від рекомендацій з безпеки. Adesman радить перевіряти сайт AAP Healthy Children, тому додайте закладку на комп’ютер бабусі – і ваш теж!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.